Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Balıkları

Mesaj Ekle

satılık akvaryumlar ve ekıpmanlarım

BİRİNCİ AKVARYUM:=UZUNLUĞU 1 METRE, GENİŞLİGİ 55 CM, YÜKSEKLİGİ 60 CM PLASTİK KAPAKLI SIFIRINDAN FARKSIZI TERTEMİZDİR.BUNUN YANINDA ALTININ SÜRGÜ KAPAKLI DOLABIDA VERILECEK..AKVARYUM GÖRÜLMEYE DEGER GÜZELLIKTE SON DERECE FERAH ÖLÇÜLERE SAHİP BİR AKVARYUMDUR ..ikinci akvaryum 120 cm boyunda, 50cm genişliginde ve 50 cm yükseklıgındedır.on milim cam kalınlıgında üretım amaçlı kullandıgım akvaryumdur.kapagı yoktur.üretım için son derecede idealdir..yavru almaya doyamayacagınız ferah bır akvaryum. bu akvaryumun fıyatı ..SADECE PARAYA İHTİYACIM OLDUGU İÇİN SATMAK İSTIYORUM.AYRICA ELIMDE AKVARYUMLARIMIN MAGZEMELERI MEVCUT:=3 ADET HAVA MOTORU, 3 ADET 200ER WALT TETRA MARKA ISITICI, 4 ADET ÇOK GÜÇLÜ İÇ MOTOR.İKİ ADET DOLPİNK, YAVRU AKVARYUMLARI İÇİN İÇ MOTOR, BİR ADET 120CMLIK VE ÜZERI BUYUKLUKTE AKVARYUMLARDA MÜKEMMEL BIR GÖRSELLIK SAGLAYAN ÖZEL OLARAK YAPTIRDIGIM ŞATO GÖRUNUMLU DEKOR ..çok özel bır görunume sahiptır .kolay kolay bulunamayacak bır şatodur..BİRSÜRÜ KÜPLER, 4 kova yıkanmış temızlenmış mıdye kırıgı kum.4 adet buyuklu küçüklü kepçe.bir adet tül yavruluk.sayamadıgım birsiru magzeme mevcut .dekor amaçlıda bırçok magzemem var elimde.toptan alımlarda çok ıyı bır ındırım yapıcam...CİDDİ ALICILARIN CEP NUMARAMDAN İRTIBATA GEÇMESINI ISTIYORUM.HERKEZE SAYGILARIMI SUNUYORUM..AKVARYUMLAR VE MAGZEMELER ŞUANDA YIKANMIŞ TERTEMIZ BIR ŞEKILDE BALKONDA DURUYORLAR.HEMEN TESLIM EDILEBILIR.YERINDE GÖREREK ALMANIZI ISTIYORUM.NAKLIYE ALICIYA AİT..BIRINCI AKVARYUMUN FIYATI 150YTL, 120CMLIK OLAN AKVARYUM ISE KAPAKSIZ OLDUGU İÇİN 100YTLDIR.BU FIYATLA SADECE AKVARYUM FIYATLARIDIR.EKSTRA MAGZEMELERDEDE YARDIMCI OLURUM.FIYATLARI UYGUN TUTMAYA ÇALIŞTIM

img

donjone06

14 yıl 1 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

telefon msn ve adresi verirsen daha iyi olurdu kardeş

img

zonguldak67

14 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ