Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankarada aileyle yaşamak üzere en fazla 3 aylık pisi

cins bizim için önemli değil asıl önemli olan pisiciğin huyları biz sakin ve sevecen bir minik istiyoruz. kısa tüylü olursa daha bir hoşumuza gider.

img

pis_kedi

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar evimde 2 dişi 1 erkek kedilerimiz var.ilk doğumundan beri besliyorum.fakat yanlız dişilerden biri hamile,ve az bi zaman kaldı doğuma.evimiz küçük olduğu için hamile olan kediyi babam istemiyor malesef hatta atacağını söylüyor ama ben böyle bişeyi tabiiki istem orum ,kedimiz oyuncu ve uysaldır , hiç dışarıyı görmediler,gayet iyi bakıldılar. eğer düşünürseniz irtibata geçelim ...

img

katre85

14 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilginiz için teşekkür ederim fakat ben en fazla 3.5 aylık bir minik düşünüyorum.

img

pis_kedi

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Aşağıdaki linkte çok güzel pisicik kardeşler var ilgilenirseniz mutlu oluruz :)[email protected] http://www.petarkadas.com/forumlar/%C3%BCcretsiz_kedi_verenler__arayanlar/5-minik-bebek-ankara

img

tastan25

14 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim ben ilan için cevap attım:D kopnuştuğum kişi olmazsa birini alabiliceğimi söyledim

img

pis_kedi

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ankaradan.sokakta anneleri ölmüş 2 kedi buldum.kendi kedimiz var ama tabi dayanamayıp aldım hemen onları çok zor şartlarda büyüttüm.annem hasta bi özürlü ablam var.onlar için iananamazsınız neler yaptım.şimdi 6-7 aylık varlar.dişi olan siyah erkek olan siyah beyaz.çok kısa sürede sahiplendirmek istiyorum.lütfen yardımcı olun.

img

papatasa

14 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ