Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tarantula Bakımı

Mesaj Ekle

ÇOK ÖZEL

Merhaba özel bi tarantula yada akrep isterseniz bana ulaşın.Cobalt blue tarantula, usambura starburst tarantula, stripeknee tarantula, burmese brown tarantula, king baboon tarantula, goliath birdeater tarantula,pink toe tarantula,metalic pink toe tarantula, imparator akrep,asya orman akrebi,flat taş akrebi,orta amerika siyah akrebi kırmızı kıskaçlı akrep,üç renkli akrep ve ayrıca vietnam çıyanı,haiti çıyanı ve texas altın çıyanı.Saygılarımla Asil Ergenoğlu mail: [email protected] tel: 0 535 435 74 64

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam asilergenoglu ben bir tarantula hastalıgı basladı yavas yavas evde odamda resimler cogalıyor ve bir tarantula almayı dusunuyorum ama bunların cinsleri isimleri hangi tür nasıl oluyor onu bilmiyorum sizin bana tavsiyeniz nedir ne tür tarantula alayım bana yardımcı olursanız sevinirim birde tavsiye ettiniz tarantulanın resmini falan bana ulaştırabilirmisiniz birde almak istesem bana siz yardımcı olurmusunuz....

img

kaptan_2005

18 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kaptan bildigimi solim alcaksan disi al erkekler 2 sene fln yasiolar teni baslicaksan guney america tarantulasi al isimini unuttum kusura bakma

Strepeknee tarantula demek istiyor sanırım mercan.Rosehair yada strepeknee iyi tercih olabilir.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadasım bana zehırlı tur akreplerın fıyatlarını resım ve ne ıle besleyecegımı gonderebılırsen sevınırım akrep beslemek ıstıyorum nasıl sartlarda beslenecegını bılmıyorum yardımcı olursan mınnettear kalırım mailim :[email protected]

img

erci_e

19 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben taha ben 9 yildir piranha ve astronot baktim profesyonel manada bu arada kaplumbaga besledim ve az cok bu hos ve bir o kadar da ürkütücü dünyasina alisigim denebilir ben tarantula aldim 2 metrelik akvaryumda bakiyorum bu mükemmel ve kusursuz yaratiklara solucan atiyorum henüz kücükler ben bu hayvanlara sevgili abilerim ve kardeslerime bu egzotik hayvanlara büyüme asamasinda ne verebilirim sizlerden sabirsizlikla haber bekliyorum sAYGiLARIMLA

img

taha51

18 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tarantula erkeği sadece 2 yılmı yaşıo :( ben birde sizden karadul istiyorum eğer satan biri varsa

img

taha51

ÖZEL MESAJ

merhaba ben tekrar yazıyorum ben yeni aldiğim tarantulama dün yetiskin bir hemster attım attim hemster cok hareketli bir hayvan oldugundan yakalamakta güclük cekti ama gece izlediğimde hemster a verdiği zehir hemster a 30 dk . içinde etkisini gösterdi ve daha sonra hayvanin içini emmeye başladı posası kaldi sadece bu hareketlerin normal olup olmadigini bilemiyorum ve buy hayvan tekrar acikti talaslari fln kazio acikmişmidir bu hayvan tekrar ????

img

taha51

ÖZEL MESAJ

Taha51 sanirim biraz abartmissin. Örümcegin cinsini bilemiyorum ama bir Theraphosa Blondi bile olsa, ki bilinen en büyük ve en agir örümcektir. Yetiskin bir Hamster yiyen her örümcek aylarca baska besine ihtiyaci olmaksizin yasayabilir. Senin örümceginin talasi kazmasinin sebebi, yeterli besini aldiktan sonra kabuk degistirmeye hazirlanmak icin saklanmak istemesidir. Ayrica burda insanlara hicbir bilgi vermeden örümcek satanlara da hicbir bilgi edinmeden alanlara da cok kiziyorum. Arkadaslar bu hayvanlar oyuncak degil ticari kaygilarla yada baskalarina hava atmak icin bilip bilmeden almayin. Uzun süre istanbulda yasadigim icin biliyorum, orda bu hayvanlara uygun yem bulmaniz pek mümkün degil. Yani her örümcek fare yada hamster yemez. Yiyenlerde belli bir boyuta ulasmak zorunda. Misir carsisinda yada Kadiköyde yem olarak canli cekirge yada circir böcegi satildigini hic görmedim. Dolayisi ile beslemekte zorlanacaginiz bir hayvan almamakta yarar var. Alternativ olarak örümceklerinize taze tavuk cigeri verebilirsiniz. Tabi örümcegin boyutuna göre kücük porsyonlara ayirarak. Yaklasik iki yildir örümcek besliyorum ve 30a yakin hayvanim var. Bilgi edinmek istreyenler bana ulasabilirler.

selam moblaw34.Abi ben Ankara''da bayağı bir araştırma yaptım ve tarantulayı sadece 1 petshop ta bulabildim.Ama ne yazık ki arkadaşlar diğer hayvanlar hakkında ne kadar bilgililerse de tarantulalar ve akrepler hakkında hemen hiçbirşey bilmiyorlar.Hayvanlar görünüş olarak çok sağlıklı dokunur dokunmaz çok hızlı hareket ediyorlar vs. ama yinede ben anlayamıyorum.evde birde yengeç besliyorum ama ikisinin kategorisi çok farklı:) Sen 30 a yakın örümceğe sahibi diyince hakketen şaşkınlığımı gizleyemedim,çünkü etrafta bu tür canlılara meraklı olanlar gerçekten az sayıda.Sizinle nasıl görüşebilirim beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Saygılarımla Bİlal.. msn adresim [email protected]

img

suigeneris

18 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ