Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

tereddütüm var

yeşil iguana almayı düşünüyorum, ancak kafamda hala bir soru var. o da tatillerde ne yapacağım? bu forum içinde tatille ilgili kısımları hatta her yazıyı okudum. ancak tatil bir mesele olur mu? çok uzun süre yalnız kalmayacak, en fazla 1 hafta. bu bir sorun teşkil eder mi? örneğin hergün taze su sorununu nasıl halledeceğim? çevremde bu işi yapabilecek kimse yok. hepsi iguanalardan korkuyor. herşey hazır, terraryum, ağaçlar, taban döşemesi, uv lamba, tek eksiğim iguana. onu da, tatil sorununu halledersem alacağım. önerilerinizi bekliyorum. teşekkür ederim.

img

hggultek

19 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üzügünüm ama bu tatil meselesinin bir çözümü yok 1 hafta taze besin ve su sağlaman imkansız besinler gün içinde bile kurumaya başlıyor.Ya birini bulacaksın ya da flexarium diye bir şey var onun gibi bir düzenek hazırlayıp tatile yanında götüreceksin

img

reiska

21 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir kaç petshop yazın tatile gidenlerin hayvanlarına para ile bakıyor aslında araştırırsan...

img

abort

14 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende aynı sorunu yazıyorum teraryumum hazır ama bu sorundan dolayı tereddütteyim ben bir pet shopa bırakmayı düşünüyorum bende 1 hafta giderim gidersem en fazla

img

atakan1406

14 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hggultek ve atakan tatil meselesi dediğim gibi yanınızda götürün sistemle veya güvendiğiniz birine bırakın.zaten yazlık bir bölgeye gidiyorsanız.lamba uv lamba götürmenize gerek yok.güneş ona yeter.Dediğim katlanabilir kafes veya flexarium yıllarca işinizi görür.veya ona benzer bir düzenek yapabilirseniz.

img

reiska

21 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkür ederim.

img

hggultek

19 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ