Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

yavru kedi arıyorum

yavru kedi arıyorum evde bakacağım terkedilmiş veya annesi ölmüş olan yavrulara öncelik.

img

emregdv

14 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb 1 aylık yavrularımız var bursadan yazıyorum ankaraya 3 tane yolluyacağız ilgilenirseniz [email protected]

img

frdhan

13 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba emregdv annesi ölmüş 2 yavru kedimiz var biri dişi biri erkek dişi olanın sol gözü kör daha çok küçükler süt ile besleniyorlar ilgilenirsen bana forumdan ulaşabilirsin saygılarımla .....

img

missrocker_1996

14 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba tabiki ilgilenirim nasıl görüşebiliriz?

img

emregdv

14 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.. eğer hala kedi arıyorsan.. doğalı 15 gün olmuş,annesinin terk ettiği erkek,biberonla beslediğim ve yardıma ihtiyacı olan gayet sağlıklı bir kedim var.. ilgilenirsen cevap atarsan sevinirmm..

img

bego_s

13 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm, Hala kedi arıyorsanız bende 2 aylık krem rengi, mavi gözlü, dişi bir kedi var. Ona yuva arıyorum. Ilgilenirsen bana yazabilirsin. Teşekkürler [email protected]

img

summer414

14 yıl 1 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bende 1.5 aylık dişi bir kedi var annesinin terkettiği bir sokak kedisi mavi gözlü tüyleri sarı,siyah,beyaz ilk aşıları yapıldı, tuvalet alışkanlığı var ve kuru mama yiyor ona ev arıyorum. ilgilenirsen [email protected] dan mail atabilirsin sana resimlerini de yollarım...

img

piraye

13 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm.. istanbulda 1aylık 2 yavru kediye ücretsiz ev arıyorum umarım ilginizi çeker.

img

petfun

13 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana [email protected] ve 212 259 49 60`dan ulaşabilirsiniz

img

petfun

ÖZEL MESAJ

Şunuda belirtmek isterim yavrular cins değildir.Annelerini pitbull parçalımıştır.Tek istedikleri sıcak bir yuva.

img

petfun

ÖZEL MESAJ