Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

istanbul çok acil yardım bekliyorum sokak kedisi için

Ben ceyda istanbuldan sizlerden yardım bekliyorum çok acil Allah rızası için Zeynep kamil semtinde mahalenin kedisi üst dudak ve burnunda doku kayıpları var veterinere götürdüm fazla param olmadıgını söledim onun için fazla ilgilenmedi buna bişiy yapamayız dedi hayvan acı çekiyor onun normal yaşamına döndürülecek şekilde tedavi olması gerekiyor bende elimden geleni yapacağım sizlerde elinizden geleni yapabilirseniz bir canı acı çekmekten kurtarmış oluruz ilgilenenlerin beni 0534 615 32 32 nolu telefondan aramalarını istiyorum veterinerde olabilirsiniz yardım etmek isteyen bir kişide farketmez yeterki onu kurtaralım

img

goldkedi

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda ümraniyede oturuyorum kedi için dün veteriner iğne yaptı ama çok büyük doku kaybı var üst dudağı komple yok burnınun üstündeki etler yok nefes alamıyor ve ağzını açık tutarak nefes alabiliyor yemek yerken acıyor burnuna deyiyor yemek kabı gözlerinden acıdan yaş akıyor dayanamıyorum onun bu şekilde acı çekmesine Allahım yardım etsin hergün ilaç sürmem gerekiyormuş 4 gün aralıklarla iğne olması gerekiyormuş bilmiyorum nasıl yapabileceğim bu kediyi nasıl kurtarabilecem beni YARDIM ETMEK İSTEYENler lütfen arayın

img

goldkedi

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0533 372 54 91i arayın hayvan korumacıdır.

img

lastik

15 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aradım tel kapalıydı , ilgilendiğiz için teşekkür ederim Hayvan korumacısı kendi istediği içinmi yapıyor yokda bir kurummu acaba?

img

goldkedi

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kendisi aradı sağolsun başka bir hanfendiye numaramı verecekmiş yardımınız için teşekkürler Allah hepimizn yaptıklarını görüyor

img

goldkedi

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ