Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

Ankara İncek`te 2 tane Husky bulundu !!!

İlanımı güncelliyorum ve düzeltiyorum. 31 Mart günü bulunan biri beyaz erkek, diğeri siyah beyaz dişi Huskylerin 1 yaş civarında olduğunu öğrendim. Tasmalarında herhangi bir adres yoktu. Sahiplerini bulamazsam yuva bulacağım. İletişim için 0533 644 24 07

img

yeliz1

13 yıl 11 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eger sahipleri cıkmazsa ben huskylerden birine talibim

img

yuni35

13 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler sahiplerini bulamzsak irtibata geçeriz

img

yeliz1

ÖZEL MESAJ

Merhabalar yeliz hanım sahipleri bulunmazsa çift olarak sahiplenmek istiyorum 0506 243 0532

img

sinancan

13 yıl 11 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkür ederim sinancan ve yuni35. İncek tarafında bir arkadaşım erkek olana bakacak, en baştan beri istiyordu ama ben bir süre sahiplerini aramak istedim. Dişi`ye de o civardan bir aile bakmak istiyor. Daha kesin değil, ben gidip görmedim bakılacağı yeri. Ama tel örgüleri varsa ve ona bakacaklarına inanırsam onlara vereceğim. Hem benim de ara sıra gidip bakma şansım olur böylece.

img

yeliz1

ÖZEL MESAJ

yeliz hanım ben gino ve zeyna nın sahibi ümit yılmaz size cepten de mesaj attım ama geceleyin rahatsız etmek istemedim. umarım bizim haylazlar hala sizdedirler. yarın sabah sizi arayacağım. şimdiden teşekkür ederim. selamlar. ümit yılmaz

img

ginozeyna

13 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Huskylerin sahibi gerçekten Ümit Bey :)) İlanla ilgilenen herkese teşekkürler...

img

yeliz1

ÖZEL MESAJ

Huzurlarınızda GİNO`ya kavuşmamı sağlayan Yeliz hanıma çok teşekkürler ediyorum. Şimdi tek eksiğimiz kızımız ZEYNA. Hiperaktif bir köpek olup klasik siyah-beyaz maskeli, mavi gözlü, alt iki köpek dişi kırık, 2,5 yaşında kısaca boyludur. Ankara/Beytepe-İncek civarında kayıptır. İrtibat için 05052906110 Ümit

img

ginozeyna

13 yıl 11 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ