Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Şilacık lütfen yardım et!!

Sevgili şilacık sana çok önemli bir sorum var ben guinea pig almak istiyorum ,her ne kadar yalnız yaşamayı sevmiyorlarsada ben sadece bir tane alabilirim ve kafesinde sıkılmaması için onunla sık sık ilgilenirim genede yanına bir eş almalımıyım ,almalıysam 2 side dişi olsa bir sorun olurmu şimdiden çoook teşekkür ederim :))

img

missrocker_1996

14 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer yavru istiyosan 1 erkek 1 dişi al. Ama yavru istemiyosan 2 erkek yada 2 dişi al senin kararın tek besliceksen biraz zor olur ama sana alışır ama yinede sen onunla konuşup onu oyalayamassın oynıyamassın onunla yani yanına birini daha isticektir zamanla bence şimdi 1 tane alsan bile sonra yanına bi tane daha al bende daha alamadım ama inşallah alıcam yardım ederim memnuniyetle facebooktan ulaş bana ismim Muhammet Bahattin Diktepe :)

missrocker_1996 yazdı :
Sevgili şilacık sana çok önemli bir sorum var ben guinea pig almak istiyorum ,her ne kadar yalnız yaşamayı sevmiyorlarsada ben sadece bir tane alabilirim ve kafesinde sıkılmaması için onunla sık sık ilgilenirim genede yanına bir eş almalımıyım ,almalıysam 2 side dişi olsa bir sorun olurmu şimdiden çoook teşekkür ederim :))

img

LyCn

11 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ