Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

çoook acil yardım edın

arkadaşlar ben kopeğimi bundan 8 ay once sıtede besledığımden dolayı bırısıne verdım sıtedekı komşuların yuzunden ama satmadım sadece verdım satmamamın sebebıde dövüştürülmesini istemediğim için ve herzaman gıdıp sevıyımdı neyse verdım üç aydan berı yanına gıtmemıştım ve en son gıttığımde kopeğimin dövüştürülmüş olduğunu gördum hertarafı yara bere içinde ve kopeeğime hiç iyi bakılmamış ve verdım verelı 1 tane aşisinı bıle yaptırmamışlar alıp evime getırmek ıstedım ama buseferde adam benım ustume yurudu sen benım evıme gelemessın dıye kopeğimi onların elınden gerı almak ıstıyorum ne olur yardım edin nereye başvurmam gerekiyo :S:S

img

kartanesi_50_06

14 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

NE OLUR ARKADAŞLAR NEREYE BAŞVURMAM GEREKIYO NE OLUR YARDIMCI OLUN

img

kartanesi_50_06

ÖZEL MESAJ

enkısa surede köpeğim onların eınden almak ıstıyorum nereye başvurmam gerekiyo

img

kartanesi_50_06

ÖZEL MESAJ

selam, gecenlerde sabah gazetesinde okudum bir yazi..bir kadinin kopegini kizi ve kocasi habersiz vermisler baskasina, sonra kadin bir sekilde blmus kopegini ama verdikleri adamlar geri vermek istememisler uzerine falan yurumusler kadinin..kadinda jandarmaya gitmis..sikayetci olmus..o sekidle geri almis kopegi.. sende jandarmaya sikayetci olabilirsin sanirim yada polise..kaldiki hayvan dovusturmek benim bildigim suc teskil ediyor..alabilrisin kopusu bu yolla diye tahmin ediyorum..iyi sanslar..

img

superbd

14 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ