Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

kayip golden

arkadaslar selam, goldenim kayboldu, koyu kizil renkte erkek ismi UGUR, 31 aralik yilbasi oglen saat 13.30 sularinda istanbul silivriden calindigini komsular gormus, alt cenesindeki sol on disi hafif yamuk, 40- 45 kılo civarinda, oldukca saglıklı boyu cok kisa degildi goren olursa lutfen beni 0 532 2867877 nolu numaramdan arayin lutfennn. tesekkurler

img

sibelb

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende b.çekmecede oturuorum kaç yaşındaydı peki bi resim koyarsanız gördüüğümzde size haber verebiliriz...umarım bulunurr

img

eleaf

14 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

COK TESEKKUR EDERIM BU SITEYI KULLANMAYI BIR TURLU BECEREMIYOMIYORUM RESIM NASIL KOYACAGIM BIR BECEREBILSEM.. KOPEGIM 9 YASINDAYDI ANCAK COGU KISI ONUN 9 OLDUGUNA INAMIYORDU..BAKIYORUM HERYERE HERKESE HABER SALIYORUM ANCAK YOK, KIZIL GOLDEN VE UGUR DIYE SESLENDIGINIZDE EMIN OLUN SIZE DOGRU KOSCAK.EN BELIRGIN OZELLIGI ISE ALT CENSINDEKI ON SOL DISI BIRAZ YAMUK... ILGINIZ ICIN COK TESEKKUR EDERIM.

img

sibelb

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] istersenz bu maile yollayn bu benm mailim;)bulunsun resmi bende sizede haber verebilrm veterinerlere barınaklara da bi bakın istersenizz;)

img

eleaf

14 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ