Hepsievcil

Sürüngen Forumları > İguana

Mesaj Ekle

philips infrared 100w ampul

philips infrared 100w ampul reptistar glo floransın ya da sera terra uv special 18Win yerini tutar mı??forumda bunu soyleyen yazılar gordum ama pek emin olamadım

img

drgsrgd

14 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tutmaz infrared ısı için ayrıca o lambadan bende kullandım çok yakın mesafe bırakma hayvanı rahatsız eder aşırı.uv lamba güneş deki uva ve uvb için mutlaka edin

img

reiska

21 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben 150 w lik bu lamblardan aldım bana güneş işini görür dediler. bir satti var 15 dakka yanıp 45 dakka sönüyor bunu bu şekilde kullan dediler. güneş işlevide gördügünü söylediler. suan alabilcek olsamda uv lamba ala bilcek durumum yok.yazda geliyor. yazın güneşe cıkarsam kışın o lambadan alsam olurmu. bide anlamadıgım o infrared lamba güneş ışıgı vermiyormu.

img

hsnsli

14 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayır görmüyorlar.Eğer petshoptan aldıysan onlar öyle diyor ama bilmediklerinden.Yazı uv lambasız çıkarabilirsin ama balkonda vs. iguanayo güneşlendirirsen eğer.Eylül-Ekim gibi de lambayı edinmen iyi olur.

img

reiska

21 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

snakehunterın yazılarında phılıps ınfraredin uv icerdigini soyluyor ve cok iddialı=)bir de reptistar gloyu nerden temin edebilirim?

img

drgsrgd

14 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ