Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

yawru saf jaguar balığı arıyorum

elimde bol yavru veren sarı prenses kolonisi var. uygun fiyata yada s.p. lerim ile takas olabilecek jaguar cichled arıyorum. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

img

hakki_43

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam jaguar balığı mevcuttur yeni yaşına girmiş ( çiftleşmeye hazır) ve yavru balıklar bulunmaktadır . irtibat için 0541 925 76 56 [email protected] eklersen anlaşabiliriz takas ws için

img

dag0n

15 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım elimde anaçta var yavruda takas girmem satıyorum dilediğin kadar tek seferde damızlıklarım 2000 yavru döküyor yavrular doğurgan tüpü yanık v.s olamaz kendim yurtdışında getirdim 12 sene evvel 80cm olanı bile var elimde sıfır araba parasına vermedim anne baba 2000 yavru vereni 1500tl veririm garantili yavruda 1tl en az 500 almak şartıyla düşünürsen

img

cikletcierhan

13 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

unutmadan balığın hilesi testeroldür bende yavru 3,5 ayda büyür satış boyu olur 3,5 santimdir satışım testerolle 1 ayda balığı satış boyuna getirirler ama tüpü yanar hayvanın kısır olur hem erkek hem dişi ben yurtdışlından kendim getiriyorum narkozla balıkları ve iddia ediyorum herkese bi synspilumum geopakusum il il dolaş türküyede yok ben papağan balığına kadar kendi üretimim

img

cikletcierhan

13 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ