Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yarım edin... kedimiz hasta...

Merhaba, Bizim 20 aylık bir dişi siyam kedimiz var. yaklaşık on gün önce piyometre başladığından dolayı kısırlaştırdık. çok güvendiğimiz ve sevdiğimiz bir veteriinerimiz var. Sorun şu ki: kısırlaştırma operasyonunun ardından kedimizin sağ kasık lenf düğümü yumurta kadar şişti ve operasyondan 2 gün sonra tekrar bir ameliyatla alındı. Ancak şimdi de sol kasık lenf düğümü şişmeye başladı. veterinerimiz biraz bekleyelim tekrar bi operasyon yapmayalım dedi. birkaç yere de danışmış bağışıklık sisteminde bi zayıflıktan dolayı olabilir diyor. ancak şişlik büyümeye devam ediyor. bu konu ile ilgili bilgisi olan ya da başına böyle bişey gelen var mı. bilgilendirirseniz çok seviniriz. Sevgiler...

img

cemeltem

13 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

öncelikle çok büyük geçmiş olsun...bence tam teşekkullü bir veterinere götürün hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama istanbuldaysanız seçenek çok.çok iyi vetenirerler var bence çok iyi bir klinikte tedavi edilmeli.

img

nimu

13 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayin Nimu, Mesajiniz icin tesekkur ederim. Biz Bursadayiz. Burda veteriner fak. dan baska buyuk klinik yok. Veterinerimizin yeterli oldugunu dusunuyoruz. Ancak hastalikla ilgili bilgisi olan daha once basina gelen varmi onu merak ediyoruz. Bu arada bursa vet. fak. hakkinda pek iyi yorumlar almadigimiz icin orayada goturmek istemiyoruz. Simdiden tesekkur ederim yorum ve cevaplariniz icin.

img

cemeltem

ÖZEL MESAJ

geçmiş olsun.en yakın veterinere götürmenizde fayda var.

img

lastik

15 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bursada da iyi veterinet klinikler olduğunu düşünüyorum bir araştıralım.ben de bakıcam sizin için..en kısa zamanda dönerim

img

nimu

ÖZEL MESAJ

ben 3 tane adres buldum size isimlerini yazıyorum bunlardan birini tercih edebilirsiniz.ada veteriner klinik heykel,petline veteriner klinik,snoopy veteriner klinik bunlar bursadaki iyi klinikler.ilk yazdığım sizin sorununuzu çözebilir gibi geliyor bana sayfalarına bakın derim.bence hemen gidip görüşmenizde fayda var...geçmiş olsun...

img

nimu

ÖZEL MESAJ

Yorumlarınız ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ancak iyi anlaşılamadığımızı düşünüyoruz. Zaten belirttiğiniz 3 klinikten biri bizim veterinerimiz. ve veterinerimizle ilgili bir sorunumuz yok. Sadece daha önce böyle bir komplikasyonla karşılaşan var mı diye merak ediyoruz. Ya da duyan gören?

img

cemeltem

ÖZEL MESAJ

ben yine de yazmıştım belki faydalı olurum diye:)ben pek duymadım çevremde.kediniz nasıl oldu merak ediyorum?

img

nimu

ÖZEL MESAJ