Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

Güvercinler uçmuyor.

Değerli abilerim,kardeşlerim.Öncelikle herkese merhabalar.Kümesimde bulunan güvercinlerim salıyorum,fakat hiç biri uçmuyor tavuk gibi otlanıp otlanıp yerlerine iriyorlar.Acaba niçin uçmuyor olabilirler.Bilgilendirirseniz sevinirim.İyi günler...

img

sportmen

15 yıl 7 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım önce cinsi nedir bu kuşların ne zaman aldın aldığın yerde salıyorlarmıydı cevaplarsan yardımcı olmaya çalışırım

img

efe81

16 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Aynen bunlar hakkında bilgi verirsen yardımcı olabiliriz

img

gangsta4ever

15 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bursalı ve limon kuşlarım toplam 6 tane.Bursalı erkek olan önceden çok güzel uçuyordu.Fakat şimdi hepsi tavuk gibi otlanıp kümeslerine giriyorlar.Bu şekilde önceden 3 tnesini kedilere kaptırdım.

img

sportmen

ÖZEL MESAJ

kadeş il yapacagın şey ğüvercinleri fazla doyuruyon yanı küşları biraz ac bırakman lazım küşlar tok olun ca aynen kaz yav rusuna ben zer biraz zayıflat yani aac bırak gün de 2 oyun ver fazla doyurma on lar beslen mek için sağı solu kurcalar yani uyanık laşırlar ondan son ra ğüvercin leri hafif hafif iki iki idman yaptır iki den fazla olmasın idman demem üfak üfak tür lar atır ve bunu nekadar cok yaparsan okadar faydasını görur sun güvercini forma sokarsın ama hiç birzaman tam doyur ma ozaman ğüvercin ler sürekli üyanık laşır kardeş

img

serkan_3455

13 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Teşekkürler Serkan kardeşim.Allah razı olsun.

img

sportmen

ÖZEL MESAJ

Guvercinim ucmuyo sürekli aynı dama konup konup duruyo diğer kuslarida alistiriyo ve akşam olunca eve geliyo

img

cangorgu

8 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ