Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

su yılanım ile ilgili

sevgili arkadaşlarım yaklaşık 1 aydır baktığım su yılanım (natrix teselleta) gayet mutlu bir şekilde hayatımızı sürdürüyoruz güzel yiyor pek sorun çıkarmıyor. fakar son bir kaç gündür dikkatimi çeken bir husus var! kuyruktan 10cm yukarısın da bir şişlik meydana geldi, sırt kısmın da beyaz bir sivilce gibi ufak bir açılma belirdi. bunun ne olduğunu tam olarak bilemiyorum lütfen bu konuda bilgisi olan benimle paylaşsın saygılarımla.. [email protected] msn adresim :)

img

rahan

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

son yediği besin büyükse ondan şişmiş olabilir veya bağırsak iltihapı olabilir bir kaynakta görmüştüm eğer böyleyse kuyruğa yakın yerde şişme yapar ve kloaktan akıntı olur,,,,snakehunter,,,,

bende yılan beslemek istiyorum ama daha önce satın aldıgım veya dogadan kendı yakaladıgım hıc bır yılan hıcbır sey yemedi, aylar sonra olmemelerı ıcın tekrar dogaya bıraktım,sımdı tekrar bır akvaryum hazırlıyorum hem kara hem su ortamı olan bır sıstem ama yıne beslenme sıkıntısından endıselıyım ,hem yılan temın edebılecegım hem beın bır tavsıyenız varmı ?panpete baktım fıyatlar cok yuksek

img

menecer

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ