Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

eskişehirde öğrenciyim kedi arıyorum

eskişehirde öğrenciyim kedi arıyorum.elinde yavruları olupta yuva arayanlar yazarsa sevinirim.

img

tomaa

13 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şimdi öğrenciyim deyince insan durup bi düşünüyo,,siz ne olur yanlış anlamayın sözüm meclisten dışarı ama genelde öğrenciler bir yavru alıp ona 1 sene falan bakıp sonra en ufak birşeyde bırakababiliyorlar,ya hevesleri geçiyo,ya ev değiştiriyorlar,nebiliyyim ya evden kaçıyo hayvanlar,,hayvan sever olmanız çok güzel tabii,biz istanbuldayım ailem eskişehirde sürekli gelip gidiyorum bende,2 tane erkek yavrumuz var 2aylık ama onları okadar büyük zahnetlerle biberonlarla falan büyüttük,özel anne sütleri mamarı aldık yaşatalım diye,3 haftalıklarken annelerini kaybettik çünkü,o yüzden bi bukadar üstlerine ttitremişken vereceğimiz insanlarında aynı sevgiyi itinayı göstermelerini istiyoruz, ne şartlarda okuyosunuz hani nasıl bir insansınız ilemiyorum tabii,ama inanaın canı gönülden bakaağınıza emin olsam hi üşenmem atlar getirirdim size,,bi raz kafanızı ütüledim ben sizin ama bir telifim daha var,eğer mesajımı okurda aklınza yatarsa dediklerim eskişehirde ki arkadaşlarımın da bildiğim kadarıyla balkonda besledikleri yavru kediler var eğer onlarda birini almak isterseniz benimle iletişime geçerseniz sevinirim [email protected]

img

ayçiçeği

18 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

size mail attım cevaplarınızı bekliyorum.

img

tomaa

ÖZEL MESAJ

eskişehirdeyim bende öğrenciyim ve bi kedim var. bir hafta önce yolda 6 haftalık ölmek üzere hasta bi kedi daha buldum. veterinere götürdüm 1 haftadır tedavisi devam ediyor ve neredeyse iyileşti. çok zayıf ama iştahı yerinde çok hareketli ve çok tatlı bi yavru. 5 gün sonra eskişehirden ayrılıcam ve küçük kızımıza acilen bir yuva bulmam gerekiyor. benim zaten bir kedim olduğu için ailem ikincisine pek sıcak bakmıyorlar. ona güzel sıcak bi yuva bulmam gerek. eğer ilgilenirsen arayabilirsin 5344264349

img

elfenlied

13 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

1 yaşında, tüm aşıları tam, bembeyaz mavi gözlü kısırlaştırılmış

img

sabahattin2626

13 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

javascript:;

img

sabahattin2626

ÖZEL MESAJ

e-mail adresinizi verebilirseniz kedinin fotğraflarını gönderebilirim.

img

sabahattin2626

ÖZEL MESAJ

kedimizi, onu gerçekten sevecek ve bakabilecek birinin sahiplenmesini istiyoruz. ( diaaoa@hotmail ) e-mail adresinizi gönderirseniz kedimizin fotoğraflarını gönderebilirim.

img

sabahattin2626

ÖZEL MESAJ

[email protected] adresim bu resimlerini gönderebilirseniz sevinirim...

img

tomaa

ÖZEL MESAJ

kedi arıyorum elinde olan varsa lütfen cevap yazsın...yavru bembeyaz ankara kedileri tercihimdir...bekliyorum cevaplarınızı

img

tomaa

ÖZEL MESAJ