Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Sahibi Olmak İsteyenler

Mesaj Ekle

iri muhabbet arıyorum

iri ingiliz olabilir cek hjumbo kırması en kücük minyatür boylardan biraz daha iri yavru erkek muhabbet arıyorum yeni yem kırmaya başlamış olacak normal muhabbetler 25 tl satılıyorum 45 tl ye kadar kuşuna göre verebilirim istanbul anadolu yaksası olması tercihimdir yada ele alışkın genç bir muhabbette alabilirim biraz önce belirtiğim türde 60 tl kadar verebilirim ele alışkın olursa

img

panicc_atacc

16 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0212 591 71 14 aradığın özellikte kuşlar mevcut ararsan yardımcı olmaya çalışırım

img

ykmz

17 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşım yer uymuyor ben istanbul anadolu yakasındayım ilan halen günceldir ist anadolu yakası olması görüşme imkanını kolaylaştırır

img

panicc_atacc

16 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba elimde yeni yem kırmaya başlamış 2 adet yavru muhabbet kuşu var kuşlar yerlidir.Jumbo değildir.Kafes+2 adet yavru yeni yem kırmaya başlamış muhabbet kuşu 50 tl dir.Yer istanbul samandıra [email protected] saygılar

img

albayrak1616

14 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İsteğinize hitap edecek tarzda muhabbet kuşu bulunur. İletişim için; 05354170764

img

nurdogandemir

14 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hobi amaçlı ürettiğim her renk muhabbet kuşu ve hint bülbülü yavrularım satılıktır. her renk mevcuttur. kuşlar çok sağlıklılar ve çabuk eş tutmaktadırlar. ayrıca elimde ilk ağız yavruları alınmış 10 aylık latino ve albino çiftler de bulunmaktadır. 0534 5575381 beykoz istanbul

img

mustafakaynak

13 yıl 7 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ