Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

satılık goldian (gökkuşağı ) ispinoz erkek

sarı mutasyondur dişisi ilk yumurtanın üzerinde öldüğü için hevesim kaçtı ve satıyorum [email protected] iletişim 05542747264 kuş 140liradır izmir çiğlidedir bilezikli yerli üretimdir hazır bir erkektir istenilirse fotoları yollanır

img

deluxx

16 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

günceldir fiyatı 125e düşürdüm

img

deluxx

ÖZEL MESAJ

Maşallah başka bir site ilanında gördüm Sarı mutasyonunuzu Lilac göğüs hatları da güzel bir kuş alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun goldian üretseydim kesinlikle düşünürdüm bu kuşu.Buna güzel bir Silver yada bulunabilirse güzel bir mavi mutasyon dişi harika yavrular verir.Satmanıza da üzüldüm desem yeridir tekrar hayırlısı olsun.

img

kuşadam

16 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM.elinizdeki goldian a talibim.fakat Resim görmek mümkünmü? Ben Balıkesir`deyim.Ulaşımı saglarsanız;yada gönderme imkanınız varsa alabilirim.SAYGILAR.

img

myoktay

16 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected] eklersen fotoları yollarım ulaşımıda hallederiz balıkkesir çok uzak değil olabilir

img

deluxx

ÖZEL MESAJ

KUŞADAM sağol bende satmayı hiç isteniyorum gerçekten çok güzel istekli bir erkek ama dediğim gibi dişisi yumurtanın üzerinde ölünce hevesim kaçtı ve çok üzüldüm o yüzden satmak istiyorum

img

deluxx

ÖZEL MESAJ

Tamamdır.Fotograflarını Başka bir sitede gördüm.Begendim.En kısa zamanda telefondan arayacagım.Nakil işinide görüşürüz.SAYGILAR.

img

myoktay

16 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tamam telinizi bekliyorum engeç pazartesiye kadar .

img

deluxx

ÖZEL MESAJ

güncell

img

deluxx

ÖZEL MESAJ

resimlerine nerden bakabiliriz acaba

img

yakuza_gorkem