Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

ROSECOMB ARIYORUM

ARKADAŞLAR PARK HAYVANCILIĞIN SATIŞ LİSTESİNDE GÖREMEDİM ROSECOMB TAVUK HOROZ ANAÇ,YAVRU VEYA DÖLLÜ YUMURTA ARIYORUM ELİNDE OLAN VARSA ÇAĞRI ATIN GÖRÜŞELİM. 0535 243 19 83

img

mehmet16

14 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mehmet bey aceleniz yoksa size bu konuda yardımcı olurum ama şuan tavugum gurk cıktıktan sonra size yumurta gönderebilirim

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim geçen yazdan beri arıyorum inşaallah elinizde olduğunda görüşelim.

img

mehmet16

ÖZEL MESAJ

tamam sorun değil msn de görüstüğümüzde konuyu konuşuruz Mehmet kardeşim şahsının, ailenin ve tüm hepsievcil üyelerinin kandilini kutlar dualarınızın kabul olmasını Yüce Rabbimden dilerim Şu mübarek gecede ALLAHIN selamı üzerinize olsun saygılar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

ALLAH razı olsun sizlerinde regaip geceniz mübarek olsun daha önce konuşmuştuk evet ama burda zibritçi adıyla tanıyamadım bir an Allah`a emanet olun saygılar.

img

mehmet16

ÖZEL MESAJ

rosecomb bizim burda da var ancak yumurta alamamışlar bende arıyordum eğer yumurta alırlarsa almaya çalışıcam.

img

gecekusu333

15 yıl 8 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın zibritçi eğer elinizde olursa 2-3 tanede bana yollarmısınız yumurtadan 1 çift beslemek isterim eğer isterseniz hint yumurtası gönderebilirim size SAYGILAR..

img

hobici50

13 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hobici kısmet olursa gönderirim selamlar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

mehmet 16 arkadaş bende 1 horoz 2 tavuk rosecomp var 1yaşındalar ve tavuklar şu an yumurtluyorlar. eşit sayıdaki kınalı keklikle takas yapabilirim

img

15 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kekliklerimi alalı fazla bir zaman olmadı henüz yeterli sayıda çoğaltamadım sadece 4 adet civciv var elimde teklifiniz için teşekkür ederim satmak isterseniz ücretiyle görüşebiliriz yada başka yerden yine keklik temin edebilirim.

img

mehmet16

ÖZEL MESAJ