Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

2008 BİLEZİKLİ EUMO DİŞİ SATILIK

2008 BİLEZİKLİ EUMO DİŞİ SATILIK. ERKEĞİ(ŞPALT MAJÖR ÖLDÜ)DİŞİSİNİ SATIYORUM.DAHA HİÇ YUMURTLAMADI. 350 EURO. 0535 503 07 73

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

EUMO DİŞİNİN RESMİ:http://img248.imageshack.us/img248/9309/fotoraf0365.jpg

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

bendeki majör bu kuşun aynısı,benim ilanıma yorum yapmışsın gel sana euro değilde tl ye kuşu veriyim lütfen bilip bilmeden yorum yapmayınız benim için bu kuş majördür.saygılarımla

img

expert

14 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

YAKALABUNE ARKADAŞIM SEN VE BAZILARI BURDA BAŞKALARININ SATIŞLARINA ÇOMAK SOKMAK İSTİYORLAR ÖNCEDEN BANADA AYNINI YAPTILAR İSTEYEN İSTEDİĞİ FİYATA KUŞU SATAR. BEN İSTERSEN 1000 EURO DİYİM ALACAK OLAN ARKADAŞLAR BENİM YAZDIĞIM FİYATI VERECEK DİYE BİRŞEY YOK. LÜTFEN BAŞKALARININ SATIŞLARINA ALICIYSANIZ FİYAT VERİN. SİZDE KUŞ SATIYORSUNUZ KİMSE SİZE SENİN KUŞUN BU KADAR EDİYOR BU KADARLIK KUŞA BU KADAR İSTİYORSUN GİBİ YORUM YAPSALAR HİÇ HOŞ OLMAZ. POLEMİK YAPMAK İÇİN YAZMADIM BUNUDA YORUM YAPARAK UZATMAYIN TÜM ARKADRAŞLAR İÇİN SÖYLÜYORUM. HERKESE SAYGILARRR....

img

anke5308

14 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım expert sen majör ilanı vermişsin nasıl bu kuşun aynı olur. bu e u m o anladınmı eumo zate majördür. bende majörler 100 avro dedim sende 150 ye sat demek istedim.ben 300 e aldım 350 ye satıyorum anladınmı beni.2 katına satmıyorum sen bunu yapmışsın.hesapta indirim yapıosun. zate bu sitede bu kuşu alabilecek kapasitede biri yok ilanı buraya vermekle hata yaptık .

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

şşştt anka kuşu çomak falan ne iş. ben aylardır yazmıyorum buraya.hatırlatiim. sattıın kuşun değerini bilirim ben.demekki kazık bi fiyat yazmışsınki muhalefet olmuşum. benim kuşun değeride yurt dşından getirebilene 300 euro sende getir 300 euroya o zaman. ama kanalın yoksa bırakta 50 euro yem mama parası olsun he.

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın engin kenger yakalabune kuşuna istedigin fiyatı yaza bilirsin tamam anladık ama kimse başkasının malını karalamasın malını satsın bu sitede bu kuşu alacak kapasitede adam yok cok yanlış bir laf parayla imanın kimde olduğu belli olmaz sen bu lafınla bu sitedeki herkesi kücümsüyorsun

img

orhan_34

14 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sende muhalif oluyorsun arkadaşım. mal karalama öyle olmaz. bidaha okursan yazıyı daha iyi anlarsın.

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bilmiyorum kaç yaşındasın ama ben 40 yaşındayım sen herkesin ilanına abuk subuk yorumlar yapıyosun adam plastik bilezik diye yazmış onu bile alaya almşsın lütfen kendi işine bak saygımızı bozma kendi işine bak satıcıysan sat, alıcıysan bak biraz da seviyeli olalım .

img

expert

14 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kolpaya yer yok burda.herşey net açık olacak.saygı yerinde benimde bozulmazssa sevinirim ;)

img

yakalabune

14 yıl 4 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ