Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

artık yalnızlığıma son vermek istiyorum !!!

merhaba ben Ankaradan 6. sınıf tıp öğrencisiyim sadece ders çalışmak ve okula gitmekten başka birşey yapmaya fırsatım olmuyor. evimde bir CAN arıyorum.... ilk defa kedi sahipleneceğim ama bebek bakar gibi bakacağım tek istediğim ( siz kedi severler bana kızacaksınız ama ) bembeyaz 2-3 aylık bir dişi kedicik ... (van ya da ankara) o kadar heves ettim ki ellerimle yuva yaptım oyuncaklar yaptım kıyafetler diktim tırmalama yaptım bir tek oraya oturacak prensesi bekliyorum...

img

sscvs

13 yıl 10 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://hizliresimyukle.com/showpic-12838/sscvs2084.jpg

img

sscvs

ÖZEL MESAJ

Resime Bak

img

sscvs

ÖZEL MESAJ

[email protected]

img

sscvs

ÖZEL MESAJ

maıl adresınızı ekledım,kabul edersenız bır van kedısı var goruselım.

img

moon_cat

ÖZEL MESAJ

güncellll 28 haziranda ankaraya dönmüş olacağım yavru bir kedicik istiyorumm

img

sscvs

ÖZEL MESAJ

MERHABA ÖĞRENCİYMİŞSİNİZ OKUL BİTİNCE PEKİ EVİNİZE DÖNMEYECEKMİSİNİZ YADA TAİLLERDE FALAN NE YAPACAKSINIZ.ÖNCE BUNU BİLMELİYİM KEDİMİ SAHİPLENDİRMEDEN .1 AYLIK ANKARA KEDİSİ VAR BEMBEYAZ SOKAKTA BULDUM.

img

papatasa

14 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben tıp öğrencisiyim ne tatilim var ne de evime dönme gibi bir durumum var okul bitince evime dönmeyeceğim TUS sınavına hazırlanacağım ankarada ve neredeyse evden hiç çıkmayacağım.. sonrasında da zaten ya mecburi hizmet ya da sınavı kazanırsam asistanlığa başlayacağım.. ben zaten çok duygusal merhametli bir insanım... insanlardan göremediğim şevkati bir kediden bekliyorum... onu bırakmayı düşünmüyorum hiç nere gidersem yanımda götüreceğim bu sizin veya başkasının kedisi için geçerli çünkü sonuçta o benimle yaşamaya başladıktan sonra hayatı çok farklı olacak

img

sscvs

ÖZEL MESAJ

acaba şuan nerdesiniz istanbuldayım ve bende 2 tane 1.5 civarında kız bebişler var o kadr sevimlilerki anlatamam bi ömürlükler vallahi teki sarı teki kırcalı beraber öyle ii anlaşıyorlarki kıyamıyorum ayırmaya eğer isterseniz ikisinide verebilirim ama tek diyorsanız istediğinizi verebilirim teki bende kalsın istiyorum çünkü ama istrsenz eğer ayırmak istemem sağlıklılar her yemeği yiyorlar mama şart değil yani doğuştan tuvalet eğitimleri var kuma yapıyorlar daha bir kez evde tuvalet sorunu yaşamadık çok akıllılar hep oyun istiyorlar gece koynumda uyuyorlar çünkü beni anneleri zannediyorlar eğer böyle şirin pisileri istersen verebilirim ama onları hep görmek isterm foto veya camda.ijlal_34@hot.

img

paticiijlal

14 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kedimizi ankarada sahiplendirdik.içim rahat umarım ömrü uzun ve güzel olur allah bütün hayvanlarımızı tehlikelerden korusun.sizde umarım bi arkadaş sahiplenirsiniz.ve ömür boyu birlikte olur sizinle.iyi günler dilerim sahra hanım.

img

papatasa

14 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ