Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

20 lıraya öten erkek saka verıcek varmı

mrhb arkadaslar bıryerde gordum ve sesıne hayran oldum kuş saka imiş vede bende heveslendım malum hayat sartları zor ben bedava ıstemıyorum 20 lıraya saka verebılecek arkadas varsa ulasır ıse sevınırım [email protected] 535 613 32 77

img

34_golge

13 yıl 11 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anlasılan kımse ucuz saka vermek ıstemıyo canınız sagolsun kalın salıcakla hedıyede ıstemedık ama neyse

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

herkes okuyo ama kımse cevap vermıyo barı sen bellescımısın kardesım dıyın barıyaa

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

arkadfaşım bu havada kimse oparaya saka vermez mart kuşu haric istersen kcekmecede arkadaşlar var 40lira gibi bisaka alırsın

img

orhan_34

14 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA ŞİMDİ SEZONU DEĞİL KUŞUN ÇOK AZ KİŞİDE VAR YA ÖTÜM İÇİN BESLEYENLER YADA İYİ PARALARA SATMAK İÇİN BESLEYENLER VARDIR. BU HEVESİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİRAZCIK BEKLEYİN EYLÜL AYINDON SONRA BULABİLİRSİNİZ. BULAMAZSANIZ BEN SİZE HEDİYE GÖNDERİRİM AMA DEDİĞİM GİBİ SİŞMİD SEZONU DEĞİL NUMARAMI KAYDEDİN 5446739190 EYLÜL SONUNDA BENİ ARAYIN MADEM ÇOK HEVESLİSİNİZ O ZAMAN GÖNDERİYİM. SON İKİ KUŞUMU İSTANBULDAN YENİ TANIŞTIĞIM BİR ABİYE GÖNDERDİM. KALIN SAĞLICAKLA.

img

anke5308

14 yıl 6 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tsk ederım en azından pıyasasını ogrendım kanaryadan pahalıymıs yahu pazar gunu aksarayda kanarya severler dernegıne gıttım 20 lıraya bıle kanarya vardı

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

bulursan banada al o fiyata.

img

yakalabune

14 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neden ınsanllar dalga vabında msj atyo anlamıyom bunnu sadece ahmaklar ve kendı beyenmısler yapar yaptıgın hareket hıc hos degıl bullursam emın ol sana hedıye ederım korkma benım buttcembu buna gucum yettıyor sen neden bullursan banada yoldıyon anlamıyom hayır zorunamı gıdıyo bırlerı yardımalsınca yada dost kurunca anllamadım bu kadar zevzek ınsan olmazya sankı ben ona ılede 20 lıra kus ver dedık hayret bırseyya mal ınsal bu fıyat kus olmazde gec gerızeklı ıla sana bırlerı bırseylerı anlatmak zorundamı

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

golge adresin nedir istanbulmu

img

mertiven

14 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a incelıgın ıcın tsk ederım adresım bu dun ınternet baglantım gon boyu kopuktu cvp veremedım ozur dılerım kardes y. bosna merkez mah muslum sok no2/3 bahçelievler/ist [email protected] 0535 613 32 77

img

34_golge

ÖZEL MESAJ