Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

15 ADET MUHABBET YAVRU

tamamı iri çek ve hollanda yavrusu olan reng olarak hertürlü reng var yeşil çok az 100 takım kuşla üretim yapmaktayım istanbul esenlerde ikamet etmekteyim her zaman yavru talebiniz karşılanır degerli arkadaşlar gelip görüp öyle almanızı tavsiye ederiz internet üzerinden alış veriş ne yazıkki çok fazla güvenli olmuyor ne yazıkki aramızda art niyetli insanlar olabiliryor en güzeli gelip görüp öyle alınması saygılar Mustafa AÇKI istanbul muhabbetkuşu ve egzotik ispinoz yetiştiricileri dernegi BAŞKANI

img

mustafaackı

14 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DEGERLİ ARKADAŞLAR HALİ HAZIRDA 20 ADET YAVRU BULUNUR BİLGİLERİNİZE

img

mustafaackı

ÖZEL MESAJ

Mustafa abi bir dişye ihtiyacım var :)

img

arifhaslak

15 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ARİF KARDEŞİM EVİMİ BİLİYORSUN NE ZAMAN İSTERSEN BUYUR GEL SORMAN BİLE HATA BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİN VAR

img

mustafaackı

ÖZEL MESAJ

DEGERLİ ARKADAŞLAR KUŞLAR SATILMIŞTIR ALAN ARKADAŞLARA HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMLE YENİ YAVRULARIMIZ YOLDALAR

img

mustafaackı

ÖZEL MESAJ

Mustafa bey ileride olacak çek yavrulardan birkaçına talibim, buradan olmazsa, dernek`den irtibata geçeriz :-)

img

kotkafa

13 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şuanda hala yavru varsa daha yeni yem kırmayı ögrenmiş 2adet alabilirim esenlerin neresinde oturuyorsunuz.

img

yakaryus34

13 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba acaba hala yavru varmı sizde?

img

tubilisah

13 yıl 9 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

HER DAİM YAVRU BULUNUR ESENLER DÖRTYOLDAYIM BEN BANA CEPTELEFONUNDAN ULAŞABİLİRİNİZ 05425540167

img

mustafaackı

ÖZEL MESAJ