Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

saka soru

slm ben ıstanbulda hıkamet edıyorum ve edırne kapıdakı skalarını gordum fıyatları uygun ama nedense kafalarında tuy yok neden boyleller fıkrı olan varmı almaya cok nıyetlendım ama ölür dıye almadım gercı zıplayıp duruyolardı ama bılemem ustadlardan fıkır almak ıstedım

img

34_golge

13 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

onların hepsi mart kuşu vede salmada durmuşlar kafalarındaki dökülmede çok çırpınmaktan sağa sola kendini vurmaktan kaynaklanıyo salmalarda bakılan kuşlar genelde böyle olurlar birde çok kavga ederler birbirlerinin kafalarını gagalarlar ondanda kaynaklanır

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tsk ederım ustam yanı gonul rahatlıgıyla alla bılırmıyım pekı otermı bunlar otmelerı ıcın ne kadar zamn lazım cok heves etım almaya nıyetlendı sıtedekıler bana bıraz tuzlu geldı ordakıler tam butceme uygun ilginize ve deneyımlerınız paylasımı ıcın tsk ederım

img

34_golge

ÖZEL MESAJ

dostum martkuşu beslenmez makbul degildir tüyden cıkmaları zordur

img

orhan_34

14 yıl 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım bu kuşlardan alırsan yaşama şansı çok az olur. Ekim kasım aylarında yeni yakalanan kuşlardan alıp beslemen veya beslenmiş kafese alışkın en az 7- 8 aylık kuş alman daha doğru olur. Saygılarımla,

img

bekuya

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm sorularımı cevaplandır`dıgınız için tsk ederım sıze danısmasaydım allacaktım gercı nette gorduklerım gıbı renklı ve ırı degıldı pazzardakıler ama pıyasaya gore uygun neyse uygun fıyatta alıp oldurmektense bagrıma tas basarım =)ama yınede ekımde kasımda tutulmus sakalar olmucekdıye bır kayde yok sanırım bende yenı tutulmus saka beslemek ıstemıyorum otusunu dınlek ıstıyor yanı bana gore degılmıs anloadım hepınız sagolasınız artık butceme gore bullursam ondan alırım pazardan almam hepınız sagolun

img

34_golge

ÖZEL MESAJ