Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

KALİTELİ FLORYA SESİ OLANLAR

FLORYALARIM DÜNYAYA GELDİ BİLEZİKLERİNİDE TAKTIM SIRA ŞİMDİ KALİTELİ BİR KUŞ DİNLETİP DERS VERMEK. YARDIMCI OLACAKLAR OLURSA 5446739190 NUMARALI ÇAĞRI ATARLARSA ARARIM YADA [email protected] adresine mail atarsa sevinirim. herkese bol yavrulu sezonlar diliyorum

img

anke5308

14 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BİR HAFTA BEKLE ARKADAŞ SANA ÇOK GÜZEL SESLER GÖNDERECEGİMM. CD YAPTIM SANADA GÖNDERİRİM. BOL YAVRULAR

img

fider2

14 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EYVALLAH BEKLERİM. ADRESİM ARTVİN/ HOPA DEVLET HASTANESİ KBB POLİKLİNİĞİ. HÜSEYİN KARAKAŞ. YAVRULAR DAHA YENİ YENİ YUVALIĞIN DIŞINA ÇIKMAYA BAŞLADILAR. ESB3 VE KARINCA YUMURTASI VERİYORUM EK OLARAK ÇOK KORKUTTULAR ÖLÜYOR DİYE BAKALIM HAYIRLISI OLSUN. HERKESE BOL YAVRULU SEZONLAR DİLİYORUM.

img

anke5308

ÖZEL MESAJ

haftayabaşı eline ulasır arkadaş sesleri ben kendim çektim kesinlikle çok güzel makaralar var uzun uzunn

img

fider2

ÖZEL MESAJ

EYVALLAH. GÖNDERİRSEN MENMUN OLURUM OLURDA BİR AKSİLİK OLURSA GÖNDEREMEZSEN DE CANIN SAĞOLSUN.

img

anke5308

ÖZEL MESAJ

ALLAH izin verirse ölmezsen gönderirim arkadaş seslerde ne tufe,ne çır.ne kurbağa çırı basık ötümler yok . çok güzel makaralar var işallah yavrular alır uzun uzun ötümleri olur

img

fider2

ÖZEL MESAJ

fider hocam ben mehmet ali şen..floryacı samsunlu!!uzun zamandır siteye giremiyorum..banada uzun ve bozuksuz çırsız kurbağa ve canelya sesleri lazım (yavrulara ders vermek için)nasıl ulaşabilirim acaba!!istanbula gelicem eylul sonunda, olmassa bir paslaşalım hem tanışmış oluruz saygılarla

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm mehmet kardeş elimdeki ses çok güzel ve pürüzsüz tam yavrulara göre uzun uzun. ses zaten bu sene beykoz birincisinin sesidir msn konusalım göndereyim sana kardeşim. kendine iyi bak

img

fider2

ÖZEL MESAJ

hocam merhaba!!ben birkaç gün içinde dönecem istanbula!!orada görüşelim isterseniz,daha yeni gördüm bana yazdığınızı.05379399301 benim cep numaram.

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

hocam birkaç gün dediğim ayın 20 sini bulur.......ama muhakkak görüşelim hocam saygılar

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ