Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

esebe3

arkadaşlar esebe3 nereden bulabilirim buradaki veteriner arkadaş araştırdı oda bulamadı firma ismini bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim hangi firma hangi şirket satıyor bu ilacı saka kuşum kuruma hastalıgına yakalandı ölmek üzereiken zorla kurtardım şimdi gene ötmeye başladı birdaha böle sorunlarla karşılaşmamak için yardım larınızı bekliyorum şimdiden herkese çok teşekkür ederim

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://www.hedefim.com/v3/ilacfiyatlari/veterinerilacfiyat.html Yukarıdaki linkte fiyatı var ama ESB 3 aradığınız ilaç en ufak 1 kg lık var ve 162 tl fiyatı var DOST PETSHOP a bir bakın orada olabilir küçük paketleri,bu arada ilaç novaritsin ilacıdır.Google da arama yapınca çıkıyor.

img

emreergin

15 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbuldaysanız edirne kapı güvercin bazarında bula bilirsiniz orada satılıyo küçük paketlerde 10 TL,yi geçmez güvercin ilaçları satanlarda var

img

wipes

14 yıl 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

emre ve wipes arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ben alanyada oturuyorum ve buralarda öyle ilaç çeşitlerifilan bulmak oldukca zor inşallah emre arkadaşın vermiş oldugu sitede bulabilirim iletişim bilgilerini bulamassamda sizlerden rica edecegim az miktarda,tabi ücret karşılıgında,bana yardımcı olursanız sevinirim tekrar ilginize teşkkürler.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM ANKARADA BİR ABİ VAR 50 GR 20 TL BEN ORAYI ARADIM ORDAN GÖNDERDİ HESAP NUMARASINI VERİYOR PARA AKTARIYORSUN KARGO İLE GELİYOR 03123633033 NUMARALI TELF ULAŞABİLİRSİNİZ. HAYIRLI SEZONLAR

img

anke5308

14 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anke arkadaşım teşekkürederim abim ankarada ona aldıttırıp gönderttire bilirim çok saol hemen bugün arayayım teşekkürler ha birde arkadaşlar bu esb3 ilacın sahtesi filan varsa nerden anlayacaz atıyorum adam ilaç bu diye gönderdi ama icindeki renkli bir toz veya vitamin ilaçlarından doldurdu bunu nasıl anlarız. sıcak memleketten sıcak doslara saygılar.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

DEDİĞİM YERDEN SAHTE ÇIKMAZ. NUMARASINI MUSTAFA OKUR ABİDEN ALDIM O BU İŞİN USTALARINDAN BİRİ. TANIDIĞI BİRİ. SORUN ÇIKMAZ GÜVENLE ALABİLİRSİN YANİ

img

anke5308

14 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

saol arkadaşım teşekkür ederim

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın nikra şayet istanbulda arkadaşınız varise elden teslim edebilirim ( bedelsiz ) 8 gr 0533 320 36 92 veya temmuz ayının 3 gibi çıralıya geleceğim ordan alabilirsiniz

img

zafo

17 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın zafo istanbulda istemediginkadar arkadaş akraba var ama bu işiçin gidip ilgilenecek kişiyok sizede çok teşekkür ederim zafo çıralıya gelecegim demişsiniz ama ben çıralının nerde oldugunu bilmiyorum neresi olduguna dair bir açıklama yaparsanız belki bildigim biyerdir teşekkürler.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ