Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Hepsi evcil yönetımı.

Sayın Hepsi Evcil yönetımı imkanınız varsa siteye üyen olan şahısların gerçek isimlerıyle uye yapmanız, bırde üye isimlerının altında kişinın yaşı yazılsa nasıl hitap edeceğimizi bilirdik.Bence çok daha güzel olur.Bazı arkadaşlarla diğer sıtelerden tanışıyoruz ama burda yabancı gıbı yazışıyoruz belkıde tartışıyoruz.Bu benım düşüncem tabıkı bazı ısteklerı olanlarda bu başlık altında yazabılırler site yönetımıne ulaşmış olurlar.Şimdiden teşekkürler.

img

mustafaokur5353

16 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mustafaokur arkadaşa katılıyorum en azından sahtekarlık yapan arkadaşları tanımamız biraz daha kolay olur diye düşünüyorum ben mustafa beyin düşüncelerine katılıyorum saygılar.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yonetımden benımdde rıcam mustafa beyın dedıklerıne bende katılıyorum bazen bos tartısmalar oluyor bunları onlemek ıcın guzel bır fıkır dıye dusunuyorum ınsallah olur dıye dusunuyorum

img

leylasamsun

14 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın hepsievcil yönetımı sayınmustafa arkadsıma katılıyorum bır egıtımcı olarakk lutfen kımsenın gözunun yasına bakılmasın atılsın bu steden ben eskıden hergun steye gıryodum artık haftada bır oldu sevıye her gecen gun dusuyor vee tamamen cıkacam yakındaa lutfenn kus sevgısını yerlere dusurmeyelımm

img

yıldırım_34

14 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HERKESE İYİ GÜNLER MUSTAFA ABİYE KATILIYORUM. BEN ARTVİN ARHAVİDEN HÜSEYİN KARAKAŞ. SİTEYE KAYIT EDİLİRKEN HERKESİN TC KİMLİK NUMARASI İLE KAYIT YAPILIRSA HERKES KENDİ TC KİMLİK NUMARASI İLE GİRMİŞ OLUR VE BAŞKASININ TC KİMLİK NUMARASINI KULLANARAK GİRMEZ GİRERSEDE NE KADAR BÜYÜK SUÇ OLDUĞUNU BİLİR VE YARIN DOĞACAK HUKIKİ SONUÇLARINA KATLANIR. SİTE YÖNETİMİ BİRKAÇ KİŞİ VAR BİRDEN ÇOK KULLANICI ADIYLA GİRİYOR KENDİ İLANINI ŞİŞİRİYOR BAŞKASINI KARALIYOR. HATTA KENDİNİ BİLE KARALIYOR. KİŞİ ORTALIĞI KARIŞMAK İÇİN AYNI GÜN YENİ ADRES ALIYOR AĞZINA GELENİ SAYIP SİTEDEN İSTEDİĞİ GİBİ ÇIKIP GİDİYOR. HÜSEYİN KARAKAŞ-SAĞLIK TEKNİKERİ 05446739190

img

anke5308

14 yıl 6 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın MUSTAFA bey sizi canı gönülden destekliyorum,zaten hergün gazetelerde görüğümüz olur olmaz huzur bozan negatifliklerin sonrasında birde burda huzuru bozan muzurlar olunca iyiden iyiye strese giriyoruz oysa amacımız ne? bu sevgiye gönül vermiş bizlerin birbirlerine destek olması paylaşımda bulunması yeni dostluklar kurması.ama bakıyorsunuz sen şöylesin sen böylesin yok onun yumurtasını aldın yok yanyattı yok çamura battı ltf sayın doğa sever arkadaşlar bu sitenin amacı belli ltf bunun haricindede garip garip polemiklere girip ne kendinizi üzün nede bizim sinir sistemimizi bozun mustafa beyin dediği gibi tc tlf adres vs olursa heristeyende olur olmaz konuşamaz saygılar zafer oral istanbul kavacık beykoz yaş 40 iş deniz sektörü

img

zafo

17 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın yönetim.. yuarıdaki söylenelere bende katılıyorum.. LÜTFEN gerekli hasaasiyeti gösterirmisiniz.. bu arada Mustafa bey,gerçekten çok güzel bir noktaya parmak bastınız ilğinizden dolayı çok teşekkürler. SERAL ŞAHİN maltepe-İstanbul

img

seralşahin

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA ARKADAŞLAR ; BENDE AYNEN KATILIYORUM. ZATEN ; BİR ÇOK ARKADAŞIMIZIN GERÇEK İSMİ VE TELEFONU YAZILI SİTEDE.YAZMAYANLARDA YAZSIN LÜTFEN..

img

ferudun

15 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkın aydın amasya ikamet alanya ama arkadaşlar bunu üye olurken yapmalıyız ki herkes birbirini kolayca tanısın ve tanışsın.

img

nikra

14 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zaten isimle üye olanlar belli nikle üyelik kabul edilmezse sorunda kalmaz bence.

img

emreergin

15 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ