Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

veteriner hekimden dogo yavruları

VETERİNER HEKİMDEN DOGOARGENTINO YAVRULARI VETERİNER HEKİM METİN DURMAZ 0543 730 70 80 YAVRULARIN Pupyy DP,Karma;Corona,Bronchine ve Kuduz aşıları ile İç ve Dış parazit İlaçlamaları Ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.

img

veteriner

21 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat varmı ücretsizmi belirtmemişsiniz

img

sbuyuksayar

13 yıl 9 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ücreti önceden alıp o vet. kliniğine bağlı kalıp sözde ücretsiz olarak köpeği alıyosundur yada aşıyı yaptırıyosundur kesin.

img

goldenretrieverm

14 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bn birtane sahiplenmek isterim [email protected] eklerseniz konusabilirz.

img

xxxbitter

13 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba:22 yaşındayım,mersinde yaşıyorum.Şu zaman kadar 5 ayrı cinslerde yavru köpek büyüttüm.Eğer bir şekilde gönderebilirseniz bende köpekleren bir tanesine bakabilirim.Karar verirseniz bana bu numaradan 0541 710 29 72 ulaşabilirsiniz.SAYGILAR.İYİ GÜNLR:)

img

semerkant

13 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

veteriner yazdı :
VETERİNER HEKİMDEN DOGOARGENTINO YAVRULARI VETERİNER HEKİM METİN DURMAZ 0543 730 70 80 YAVRULARIN Pupyy DP,Karma;Corona,Bronchine ve Kuduz aşıları ile İç ve Dış parazit İlaçlamaları Ücretsiz olarak tarafımızdan yapılacaktır.
Merhaba yazdığınız numara yanlış çıkıyor bana bir irtibat no su verirseniz görüşelim İstanbul Bakırköy deyim

img

orkundutal34

6 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ