Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

ARKADAŞLAR SADECE BİLGİ İSTİYORUM...

3 AYLIK BİR PİTBULL KÖPEGİM VAR ÇOK SEVİMLİ AMA ACITMICAK SEKİLDE ELİMİZİ AYAGIMIZI ISIRMAYA ÇALIŞIYOR BU NEDEN KAYNAKLANIYOR ACEBA? İLERİYE DÖNÜK BİR SALDIRGANLIK BELİRTİSİMİ YOKSA SADECE OYUN AMAÇLIMI YAPIYOR ANLAMIYORUM. ÇOK AKILLI AMA TEK SEVMEDİGİM UYU ISIRMAYA ÇALIŞMASI. BU KOINUDA BİLGİLİ ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

img

yumak101

14 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu Köpeğin doğası bildigim kadar sanırım iyi bir eğitmen hizmetiyle sorununuzu halledersiniz

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Köpeğiniz 3 aylık ve dişleri yeni çıktıkları için kaşıntı yapiyor. Kemirmesi için ona bir cisim verin, göreceksiniz onu kemirecek çünkü dişleri kaşınıyor, bu çok doğal...

img

tayfun1993

15 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim terrier cinsi köpeğim de aynı hareketi yapıyor.bu doğal bir davranış.daha önce de köpek beslediğim için biliyorum büyüyünce bu huyu kendisi bırakıyor

yumak101 yazdı :
3 AYLIK BİR PİTBULL KÖPEGİM VAR ÇOK SEVİMLİ AMA ACITMICAK SEKİLDE ELİMİZİ AYAGIMIZI ISIRMAYA ÇALIŞIYOR BU NEDEN KAYNAKLANIYOR ACEBA? İLERİYE DÖNÜK BİR SALDIRGANLIK BELİRTİSİMİ YOKSA SADECE OYUN AMAÇLIMI YAPIYOR ANLAMIYORUM. ÇOK AKILLI AMA TEK SEVMEDİGİM UYU ISIRMAYA ÇALIŞMASI. BU KOINUDA BİLGİLİ ARKADASLAR BANA YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER

img

miniktarcin

11 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım kızımdada aynısı var. 3 aylık labrador süreklı herseyı kemırıyor fakat onu gectım ellerımızı ısırmayacalısıyor. buda benı cok korkutuyor. umarım bu gecici bi durumdur cok tedirginlik duyuyorum bu durumdan. lütfen benı bıraz bılgılendırın

zibritçi yazdı :
Bu Köpeğin doğası bildigim kadar sanırım iyi bir eğitmen hizmetiyle sorununuzu halledersiniz

img

zeytin3

11 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o minik guzellik hem oynamak istiyooo hemde disleri kasiniyo ondan :) dis kasimalik oyuncak, kemik falan aliin bence yes biz oyle yaptik rahat etti kizimiz

yumak101 yazdı :

img

guneskocak

10 yıl 7 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kıyamam yahu. kemirmelik bir şeyler verseydiniz.

guneskocak yazdı :

o minik guzellik hem oynamak istiyooo hemde disleri kasiniyo ondan :) dis kasimalik oyuncak, kemik falan aliin bence yes

yumak101 yazdı :

img

yalinosgb

9 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlk defamı köpek besliyorsunuz? yoksa önceden beslediniz mi?

img

Emre353

9 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende pitbull besliyorum fakat köpek maması kesmiyor mu anlamış değilim hayvan sürekli yiyecek birşeyler istiyor , kasaptan et alsam maddi olarak dayanılcak bir durum değil ne yapmam gerekiyor

https://www.petmamashop.com/kopek-mamasi

img

neyegore

8 yıl 9 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ