Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

Birsaniyenizi Ayırabilirmisiniz Lütfen?

Ben yarın 1adet full kafesiyle birlikte gonzales çok sevimli 1adet hamster alıcam fakat 2 haftadır gezmedik forum bırakmadım çok şey öğrendim fakat hamsterımın yanına pamuk koysam onunla uyuması için onu yermi ve gonzaleslerin turuncu rengi varmı? Not:Şimdiden Teşekkürler ve 02.07.2010da alıcam

img

kadastro

13 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cevap yokmu lütfen bu akşam saat 5-6 gibi alıcam

img

kadastro

ÖZEL MESAJ

hem 1kişi bile okumadı hemde minişimin petshopa pazar günü gelicekmiş çok üzüdüm :((((((((((((((((

img

kadastro

ÖZEL MESAJ

tabii ki pamuk koyabilirsin ama kafesin içinde uyuması için kapalı bi yer varsa oraya koysan daha iyi olur

img

melisa08

13 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok teşekkürler Melisa koskoa forumda bi tek sen ilgilendin kafesiyle birlikte yarın sabah kahvaltı etmeden daha gidip alıcam

img

kadastro

ÖZEL MESAJ

peki bide turuncu gonzales varmı hiç görmedim şimdiye kadarda hep gördüklerim gri ve beyazdı

img

kadastro

ÖZEL MESAJ

turuncu değilde turuncuya yakın kahverengi tüylü gonzalesler var ve kafeste kndi evi olmalı zaten hamster için ama yoksa nrmal küçük bi karton kutunun kapağını kes ters çevirip koy kutunun dibi üste glck şklde snrada yan duvarlara iki tane kapı aç çok seviyolar bnmki içine pamuk doldurdu orda uyuyo :D

img

tiff

16 yıl 9 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben benim hamstere dün ev aldım 3+1.Kaybolmuş onu arıyom.

img

berkan41

13 yıl 7 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ