Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

TAVŞANIM MOMO (DİŞİ) HALSİZ LÜTFEN YARDIM !!!

Tavşanım Momo (dişi) halsiz eskiden odaya saldımmı koşuştururdu.Şimdi özel yaptığım yerde uyuyup duruyor.LÜTFEN YARDIM !!!

img

icarly

13 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yanında erkek bir tavşan varsa, muhtemelen hamiledir. Eğer erkek bir tavşanla temesı olmadıysa büyük ihtimalle sıcaktan bunalmıştır. Daha önemli birşey varsa başka semptomlarla kendini gösterir...

img

myhollandlop

14 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek tavşan var da hamile olduğunu nasıl anlayacağım ? Belirtiler Neler ? söylerseniz sevinirim !

img

icarly

ÖZEL MESAJ

sıcaklardan ise gündüz saatlerinde bu hareketler normaldir ama aksam da aynı sekilde hareketsiz se gerçekten hamilelikten yada hastalıktan olabilir. hamile olup olmadığını göğüs kısmından tüy yolmasından anlayabilirsin. dıskısının rengi değisir, hep karnını yana yatırarak hızlı hızlı nefes alıp verir, krnında dlgalanmalar olur vs...

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

çok sağolun da bi sorum daha var erkek tavşanım (appa) çok zayıfladı kuru yemini veriyorum . 2-3 gün öncesine kadar yonca da veriyodum (yomcam bitti bugün alıcam)bn gördüğümde hep yiyordu.napıcam şimdi lütfen yardım !!!

img

icarly

ÖZEL MESAJ

salatalık kabugu, marul kıvırcık, elektrikli makine ile biçilmemiş çimler verebilirsin. yesillik ihtiyacını karsılayacaktır...

img

gokhankuscu84

18 yıl 6 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

teşekkürler !!

img

icarly

ÖZEL MESAJ

http://www.facebook.com/photo.php?pid=149597&id=100000079536910#!/photo.php?pid=398785&id=100000079536910&fbid=141834692495848 Arkadaslar siteye foto eklenmio o yüzden bende Bu Baglantıyı paylastım bunlar bnim tavşanlarım Appa ve Momo lütfen bakın saglıklı mı bide kac aylıklar yaklasık (soldaki Appa Erkek) (Sağdaki Momo Dişi) Şimdiden teşekkürler ! (baglantı paylasmak yasaksa Site sahiplerinden şimdiden özür dilerim!

img

icarly

ÖZEL MESAJ

http://img336.yukle.tc/images/5278Tavsannnn.jpg Soldaki Appa (erkek) Sağdaki Momo (dişi) Sorum :Sağlıklılarmı? ve yaklaşık kaç aylıklar ? Teşekkürler

img

icarly

ÖZEL MESAJ