Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

cennet papağanı alacam yardım edermisiniz lütfennnn....

meraba arkadaşlar cennet papağanı alacam. fakat fiyat konusun da yardım istiyorum. bir yere sordum çift papağan ve kafes tüm aksesuarı ve yemiyle 260 karta taksit 240 peşin dediler sizce fiyat nasıl ??? yardımcı olursanız sevinirim.

img

elagenc

14 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kafes ne boyutta bir kaafes bilmiyorum ancak 240tl yüksek bir rakam.piyasada 50tl-80tl arası bulunabilen bir papağan.

img

gecekusu333

15 yıl 9 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hmm anlıyorum. kafese 55 dedi. ben kastamonuda oturuyorum. sanırım burada biraz pahalı

img

elagenc

ÖZEL MESAJ

mrb arkadaşlar çift cennet papağanı aldım sonunda :) fakat bana bu kuşlar hakkında tam bilgi verebilirseniz sevinirim.ne yapmalıyım kafaslerinde neler bulunmalı gibi yardım cı olursanız sevinirim.

img

elagenc

ÖZEL MESAJ

bu kuşları alalı bir gün oldu yem yemediler ve çok gürültücü olduğu söyleniyor hiç hareket yok alışmaları mı gerekiyor yoksa bir anormallik mi var ?

img

elagenc

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar neden cevap veren yokkkkk ???????. ginede bir soru daha papağanların cinsiyetini anlayabilmiş değilim yardımcı olursanız sevinirimmm .

img

elagenc

ÖZEL MESAJ

kuşların herçeşiti genelde ilk bi kaç gün yem yemezler geldikleri yerlere alışmaya çalışırlar sesleri rahatsız edecek kadar çoktur genelde sabah sahatlerinde öterler eş cennet papaganlarında genelde bu az olur cinsiyetlerini anlamak biraz zordur kuyruk ve gaga renginden anlaşılır resimlerini gönderebilirsen sana cinsiyetini söyleyebilirim .

img

aragorn0651

13 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ