Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

20-25 tl erkek kanarya arıyorum

selam arkadaşlar 2 adet erkek ötümlü kanarya arıyorum hediye edecegim renk vede ırk önemli değildir ilgilenirseniz sevinirim 20 -25 tl gecmemesi lazım

img

gürselli

13 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yokmu arkadaşlar mama parasına kuş vericek arkadaşlar ?

img

gürselli

ÖZEL MESAJ

Selam kardeşim o dediğiniz fiatlara artık muhabbet kuşu bile almak nerdeyse imkansız. birde hediye edecem diyorsunuz ancak size hasta kuş verirler. Hediye edecem diyorsunuz sonra mahcum olursunuz. Ufak bir uyarı kardeşim.

img

vurundalgalar

13 yıl 9 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

vurundalgalar adlı arkadaşım biraz abartmışın biiz o fiyatlara yıllarca toptan kuş satttık he 3-5 aşağısı olabilir ama ben arkadaşa yardımcı olacağım alacağı bir kuş hediye etçekmiş 35 e satsam ne satmasam ne ? birde niye hasta kuş olsun ben bu senenin yavrularından crest kırığı kuşlarımdan vereceğim... birde dikkatimi şu çekti biz burada kuşları çok ucuza satıyoruz gerçekten mama parası bile çıkmıyor... ama bu iş hastalık meselesi ... parasında değiliz... ben burda kim isterse toptanı 25-30 tl arası kuş bulurum istediği gibi seçer alır...hasta kuşu bilerek satan danbir şekilde acısı çıkar...

img

carlos105

17 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

evet katılıyorum bir arkadaşımız x bir dernekte mezattan 30 tl kafesiyle kuş aldığını söylüyor ama ben dernekten değil kuş yem bile artık alam çünkü sütten ağzım yandı ben üretiçi arkadaşlardan ilgi beklerken tepki alıyorum :)

img

gürselli

ÖZEL MESAJ

25 e al 100 e sat tabi :) bitane çocuk vardı bana saka hediye edin falan diye millete mesaj atıyordu.. birisi acımış vermiş sonradan duyduk kuşu 150 tl ye satmış... ah ah zeki insanlar olmasa dimi ama :))

img

bb77

13 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bb77 arkadaş elinde varsa 25 tl verde ben 50 satıyorum 100 değil (herkez karşısındakini kendi gibi bilirmiş ) sen öylemi yapıyorsun ?

img

gürselli

ÖZEL MESAJ

buldun mu len aç 25tl ye kanarya. :?? dilenci gibi 25 tl kanarya ara sonra gel laf de :) üç kağıtcı olduğun baştan belli 25tl ye ancak ölmek üzere olan kuşu alırsın ve bu fiyata kuş arıyorsun.. sığır.. :)

img

bb77

13 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkes senin gibi değil arkadaşım ben 2 adet kuş aldım sağolsun duyarlı arkadaşlar zaten sizin gibiler insanları soğutuyor bu ortamdan biz burada keyif yapmak için buradayız sizin gibi simsarlar değil ilan tarihine bakarsan anlarsın sağolsun arkadaşımıza 2 adet kuş verdi kuşlar yerini buldu iki yeni aramıza arkadaş katıldı ortamımıza

img

gürselli

ÖZEL MESAJ

bb77 sanırım sen kuş pazarlayan birisin.arkadaş yazmış fiyatını işine gelen satar kuşunu sana ne oluyoki.demekki kuş piyasasının düşmesinden rahatsızsın.ama şunuda unutma bu işsizlik ortamında kuşa 20-25 lira ayıramayacak insanlar bile var.20-25 liraya kuş alıp satan adam dolu bunuda unutma.

img

miymin

13 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ