Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

kompile satılık saka flurya malinua

satılık bir çift eş tutmuş saka çifti kuşlar 3 yıllıktır erkek çok güzel ötümlü papilis papilis şak şaklı bico hit velis hit velis bico kuşun özelliği birtane yine çiçek ak gerdan erkek saka birdane erkek florya akgerdan ve florya kasım kuşlarıdır yine 2010 bilezikli 2 tane malinua 3 tane kafes kompile satılıktır hepsi 6 kuş ediyo pazarlıksız 450 TL 05352736865 MSN [email protected] hayırlı sezonlar

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyat 400 tl olmuştur

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tek akgergan saka ne kadar. bide çift saka ne olur çiftten yavru aındımı

img

sakaarda

13 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tek akgerdan 150 çift sakadan yavru aldım geçen sene ama yaşatamadım tek tek satmaya kalkarsam biraz pahalı olur ama takım kuştan garanti veririm yumurta ve yaru alırsın ama kümesin çok iyi olmalı biz ev ortamında yaşatamatık yavruları salman varsa birde yerin müsayitse neden olmasın çift saka 250 olur çünki erkek çok güzel ötüyo yanlız erkek o para eder

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim kıbrısa gönderme durumun varsa çiçek aklgerdana talibim

img

sacco

14 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

malasef şehir dışına kuş yolayamıyorum havalar çok sıcak birde yolda sorun olur aslında görüpte almakta fayda var çünki böylesi hem sizin hemde satıcı için iyi olur kim olursa olsun kuşu görmeden almayın ben dahi olsam öyle yaparım ilginiz için teşekkürler

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ