Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

Arkadaşlar fıyatı uygun bir akvaryum arıyorum.

Arkadaslar 90 cmi geçmeyecek ve tüm mazemeleriyle birlikte maddi sıkıntıdan dolayı fiyatı uygun bir akvaryum arıyorum. yardımcı olur musunuz?

img

jamal

13 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

80x40x30 bende var ıstersen tum mazemelerıyle ve balıklarda dahıl 5438092295 pendık/ıst

img

ripka

13 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istedıgın ebatta yaparım ustam araman yetelı 0554 636 01 87

img

sokett86

13 yıl 5 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

uzunluk 100 enı 32 boyu 45 ıcınde 12 adet cıklet hava motoru ısıtıcı kumu tasları ıle bırlıkte almak ısteyen varsa uygun fıyata verılecektır....0507 919 92 36

img

cuneyt_taylan

12 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 100 cm lik bombeli şahane balıklı bir akvaryum var fiyatı pet shoplarla yarı yarıya istersen görüşelim 0507 242 65 86

jamal yazdı :
Arkadaslar 90 cmi geçmeyecek ve tüm mazemeleriyle birlikte maddi sıkıntıdan dolayı fiyatı uygun bir akvaryum arıyorum. yardımcı olur musunuz?

img

tanerferit

12 yıl 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jamal yazdı :

85 cm 30 40 akvaryum sehpalı ic filitreli ısıtıcı hava motoru kumlu tek fiyat 100 tl

img

efehamdi

12 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jamal yazdı :

85 cm 30 40 akvaryum sehpalı ic filitreli ısıtıcı hava motoru kumlu tek fiyat 100 tl 534 337 3434

img

efehamdi

12 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

oncelıkle merhaba bende 80 cm lık akvaryum var mobıluyalı acıl satıyorm alırsan vereyım yerden tasıdgımız ıcın satcam cok guzel yoksa satmazdım dolabıyla bırlıkte vercem ıcnde motoru kumu tası ısıgı ozel ısık cam sılme aletı arka fon  ısıtıcısı tek eksık balık fıyat olarak 230ytl ıstıyorm oylece verecem resımlerı vardı sıldım hep eklersen [email protected] begenmezsen almazsın saygılar

jamal yazdı :

img

tolgahan06

11 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ustam 80x40x50 ölçülerinde akvaryumum var altında sehpası , kumu , ıstıcısı , hava motoru ve komple elektrik sistemi dahil süslerimde hediyesi olur 150 tl ye bırakırım sana düşünürsen ararsın. 0544 345 44 74

jamal yazdı :

img

frontozasever

9 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

jamal yazdı :
Hala akvaryum arası devam ediyorsa yardimci olabilirim genişlik 65 cm ve tüm malzemeleri içinde

img

Guest81147

7 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ