Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

satılık çin bıldırcınları çift fiyatı 60 tl

gönderme ücreti alıcıya aittir çift fiyatı 60 tl dir.

img

orhan_

15 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

orhan bey kaç gündür telefon açıyorum telefon kapalı size tanesine 10,00 tl para verip yumurta aldım ama tamamı boş çıktı size bildirdim ama hala çözmediniz rica ediyorum önce bu olayı çözün lütfen

img

mrdmemet

13 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ABİ ZATEN BÖLE BURADAN TİCARET YAPAMAN ÇOK DOLANDIRICI VAR. HİÇ ŞAŞIRMIYORUM ARTIK BAŞIMA GELDİ ÇÜNLÜ.

img

baran01adana

13 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha geçen gün bobvaytlar dolu abi dedin kaliforniyalar boş dedin şimdi hepsimi boş.adanalı arkadaş sende sölediklerine dikkat et haddini bil.beni bilenler bilir kimin sahtekar oldunu herkez iği biliyo.yarın sana 5 adet daha kaliforniya yumurtası yollarım kargoyla .inşallah onlarda boş çıkar.telefonumun niye kapalı oldunuda hesap vermek zorunda değilim kimseye.mail adresimde yazılı her yerde.

img

orhan_

ÖZEL MESAJ

Orhan sinirlenme dostum... Bu boş-dolu muhabbetinin sonu gelmez. Ben her yumurtaya kendime özel işaret koyuyorum ve alan kişi bunlar boş çıktı derse yolla o zaman boşları bir görelim deyip işimi sağlama alıyorum... Bu arada baran yada gerçek adınız herneyse... Bilip bilmeden tanımadığınız kişilere dolandırıcı yaftası yapıştırmayın. Tamam sütten ağzı yanan yoğurda üflermiş ama boş-dolu üflemeyin... Yumurta işi başlı başına risktir ve eğer bu riski göze alırsanız yumurta sipariş edersiniz... Elden almadığınız her yumurta kargoya yada otobüse verildiğinde taşıma koşullarına bağlı olarak sarsılıp bozulur. Heleki bu sıcaklarda 3-4 gün bekleyen yumurtadan hayır gelmez. Bu yüzdende yumurta alıp çıkartamadığızda hemen satanı karalamayın. Bir yumurtanın çıkmaması için dölsüz olması haricinde 100 ayrı sebep sayabilirim... Saygılarımla Kemal UYGUR

img

wahshi

18 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu mevsimde kimse saglıklı yumurta alamaz yarıyarıya hatta daha düşüktür aldıgınız kişiden veya sattıgınız kişi ile yumurtaların durumunu dürüstce konuşun sezon sonu yumurtalar cok ama lütfen satıcılarda bu konuda biraz daha hassas olsun kemal abinin dedigi gibi maden yumurta boş cıkar cekersin fotosunu veya atarsın işeretini o zaman ispatladıktan sonra satıcı artık satma şartına göre hiç bir hak idda edemez ondan sonra dolandırıcık gibi kelimeleri kullanın

kemal arkadaşım bu hayvanları üretmiş biri olarak ona bi sorun yumurtaların kaçta kaçı dolu kaçta kaçı boş kaçı dişi kaçı erkek oluyo veya hepsini çıkardınız kaçını büğüte biliyosunuz bu olaydan sonra kimseye yumurta yok parayı basar hayvanı canlısını alırsınız bi yumurtlatın göreğim %100çıkıyomu görün.

img

orhan_

ÖZEL MESAJ

Slm arkadaşlar Orhan beyden bi çok kanatlı ve yumurta aldım bu güne kadar bir yalnışını görmedim yumurta işine gelince Kemal beye katılıyorum kendi ürettiğimiz ve makinemize koyduğumuz yumurtalar bile bazen düşük çıkım oranı oluyo bir sürü nedeni var tabi ki Saygılar

img

huntermehmet73

14 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ne kadar uzak durmak istesemde bu tür konulardan, Bu tartısmaya katılmak istiyorum Alıcı arkadaşlar sözlerimi iyi okuyun ben bu foruma ve benzeri yerlere gireli bir yıla yakın oldu diyelim, Ben sahsım olarak hic bir ürüne ( yumurta yada canlı ) balık gibi atlamadım buda sizden uyanık oldugumdan degil forumlarda yazılanları takip ettiğimden 2008 mesajlarında bile var bu mevsimde yumurtanın artık bir kısmının dölsüz olacağı her yerde yazıyor ya bu riske girersiniz alırsınız kimseye bir sey demezsiniz şansınıza artık ya üretici size malının garantisini verir ( oda baska bir secenek )ve olmuşsa sizde dürüstce ziyanınızın telafisini istersiniz size basit bir örnek vereyim huntermehmet73 arkadasıma hediye Bec yumurtası sözü verdim yumurtları biriktirmeye basladım ve aynı zamanda çıkımı denk gelen makinama koydugum 34 yumurtadan sadece 2 sinde yavru cıktı iki gün sonra ise diger makinamda 11 yumurtadan 10 yavru aldım yumurta benim makina benim kime ne diyeyim bende huntermehmet73 arkadasımıza durumu anlatıp yumurta yerine sana yavru vereyim dedim son cıkan 10 yavruyu takasla anlastık verdim demekki makinadada sorun olabiliyor yani bu tür olumsuzlukların nedeni sadece satıcı degil Orhan arkadasımızla hic alıs veriş kısmet olmadı ama onu tanıyan cok kişiyi tanıyorum Orhan Beyin malı pahalıdır ama kalitelidir kendisi böyle bilinir kimsenin dürüstlüğüne laf etmeye hakkı yok zaten var oldugu düsünülen ziyanın telafisinide yapacak ben ticaret yapmıyorum hobiciyim fazla olanlarıda satmam en fazla takas ederim buda böyle biline genellikle dostlarıma hediye ederim öyle ticari bir kaygım yok ama hazır yeri gelmişken bu mesajımla satıcı Arkadaslarımızı bir kere daha uyarmak istiyorum ticaretin devamlılığı dürüstlüğü gerekitirir Allah korkunuz varsa helal haram kazanc arasındaki farkıda unutmayın Alıcı Arkadaslar Aylar önce bir kac kez mesajlarımla kanatlısever arkadaslarımı uyardım kanatlı heyecanına kapılıp mal almayın diye ya tanıdıgınız birinden alın yada referans isteyin diye ama arkadaslar heyecana kapılıp ilk gördükleri ilana asılıyorlar hani bir söz vardır ya bir musibet bin nasihatadan iyidir diye yine bir söz istanbulun denizide bitmez k.... derler ya iste kendinizi bu duruma düsürmeyin helal tek kurusunuzun bile böyle bir şekilde elinizden cebinizden alınması sizi rahatsız edecektir biraz dikkat edin artık selamlar saygılar

img

zibritçi

14 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrdmemet arkadaşım bugün yumurtalarını gönderdim yurt içi kargoyla .yarın kargodan alırsın.

img

orhan_

ÖZEL MESAJ