Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

KENDİ ÜRETİMİM OLAN YÜKSEK DÖL ORANLI BILDIRCIN YUMURTASI

İHTİYAÇ FAZLASI 2 DİŞİYE 1 ERKEK ORANLAMASIYLA KAFESLERİNDE BULUNAN JAPON BILDIRCINLARIMIN DÖLLÜ YUMURTALARINI ANLAŞMALI OLDUĞUM KARGO FİRMASIYLA İSTENİLEN YERE GÖNDEREBİLİRİM. YUMURTALARIN VİYOL (12 ADETLİ) FİATI 2.00 TL.DİR. AZDA OLSA AMERİKAN JUMBO BILDIRCINLARIMINDA YUMURTASI BULUNMAKTADIR.VİYOL (12 ADETLİ) FİATI 5.00 TL.DİR. TALEP DOĞRULTUSUNDA BILDIRCIN ÜRETİMİDE YAPILIR. TEL: 05334789717

img

ajnan

15 yıl 5 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

senin yazına göre çok az bıldırcının var biriktireyim derken 10 günü geçince verim düşer bu sıcak havada bozulma olayı çok olur senin günlük bıldırcın kapasiten ne kadaryazarsan iyi olur

img

aliturkyilmaz

15 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın ajnan tamamen bıldırcın işi ile uğraşıyor sayın alitüryılmaz bey.kuluçka.net ailesinde tüm arkadaşlar onun sayesinde üretim yapmışlar veolumlu sonuçlar almışlardır.binle ifade edebilirim.tabi bu bana düşmez ama ben paylaşmak istedim.döllü yumurta üretimi yapmaktadır yani.

img

denizlici

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bilgin için teşekkür ederim dogrudur bildigin dogru şeyi tabi ki söyleyeceksin

img

aliturkyilmaz

15 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güvenle alabilirsiniz,ben de m.ajnan beyden alıyorum.

img

mevlutvakur

15 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

denizlici metin ajnan ak abimmi bu eskişehirli

Merhaba Arkadaşlar! Ali bey kapasite konusunda rahat olun,sadece Amerikan Jumbolarda günlük üretim 2 viyoldür.Japonlarda ise 15-20 viyol olarak değişmektedir.Gönderimlerdede şu ana kadar (Jumbolar hariç)10 güne gerek kalmadan talepleri karşılayabilmekteyim.Tabi belirtmediğimden sizdeki istifama hak veriyorum.Hatırlatmanıza teşekkür ederim. Yumurtaların verimliliği konusundada kuluçka net sitesindeki üyelerimizin kümesleri bölümünden "Metin AK Kümesi-ESKİŞEHİR"i tıklarsanız, daha öncesiyle alan arkadaşların memnuniyetini gözlemleyebilirsiniz. Ahmet bey ilginize ve izahatınıza teşekkür eder,gönlünüzce evciller dilerim. Mevlüt abi teveccühünüze teşekkür eder,sizede gönlünüzce bol evciller dilerim. Evet Adem kerdeşim,tabi burada rumuz kullanınca kuluçka net`teki bilhassa yeni arkadaşların tanımaması doğal.Sanada teşekkür eder,gönlünce bol evciller dilerim.Yumurtaya ihtiyacın olduğunda talebin yeterlidir,biliyorsun değilmi?

img

ajnan

ÖZEL MESAJ

ajnan abi o konuda hiç şüphem yok ilk bıldırıcn ve kulucka makinem hakkında yaptıgın tüm iyilikleri unutamam allah razı olsun metin ajnan abinin yumurta ve döl konusunda tescilli marka her zaman ve 18 gün kulucka dönemi metin abimde 16 kadar düşmüştür kulucka sitelerinde (adem alkaner)053648174521 her türlü sonsuz kefilimdir

hepsievcilcom çok güzel bir site

Merhaba Arkadaşlar! Nazikane jestine Teşekkür ederim Adem kardeşim. O senin teveccühün,sağolasın her daim inşaallah. Cümleten Allah`a(cc) emanet olunuz.

img

ajnan

ÖZEL MESAJ