Hepsievcil

Köpek Forumları > Kayıp Köpekler :(

Mesaj Ekle

Ataköyde 2 Rottweilerim da Kayboldu

1 Ağustos 2010 günü Ataköy 1. kısım da hep yaptığım gibi birkaç saatliğine çevresi kapalı bahçemize bıraktığım 1 dişi 1 erkek rottweilerim döndüğümde yoklardı. Bahçeden çalındıklarını sanmıyorum, yaklaştırmazlardı kimseyi. Tahminim; bir delik bulup bahçeden çıktılar ve dışarıda iyi yada kötü niyetli biri tarafından götürüldüler. Erkek olanın boynunda kırmızı naylon kumaştan kalınca bir tasması vardı, kuyruğu kesik değildir, 2 yaşlarındadır, nispeten bodur bir hayvandır 50 kg civarındadır, tüyleri bir rottweiler a göre uzundur. Dişi ise 1 yaşında, normal bir dişi rottweiler boyutlarında, kısa tüylü, kuruğu kesik, biraz etli butlu bir hayvandır 50 kg civarındadır, boynunda yaklaşık 2 parmak kalınlığında kahverengi deri tasması vardı. Yani dişi ile erkek fiziki olarak birbirleri ile aynı ebatlardadır, koca kafa falan sayılmazlar. Kendi bahçeleri-alanları dışında son derece uysal hayvanlardır, en ufak saldırganlıkları yoktur. Erkek olan son derece sosyal bir hayvan olduğu için bahçe dışında kendisine yakınlık gösteren birilerine yakalanıp karşı koymamış olabilir, dişi de onun peşinden gitmiştir. Öyle ıslıkla öpücükle yiyecekle götürülebilecek hayvanlar değillerdir. Herhangi biri tasmasından tutup kendi köpeği gibi götürmüş de olamaz. Herhalde arabaya falan attılar, yada tasmalarına ip falan takıp çekiştire çekiştire götürdüler. Görenler bilenler 0554 405 23 74 nolu numaradan bana ulaşırlarsa büyük hayır işlerler. Çoluk çocuğun yada kötü niyetli insanların eline geçmiş olmalarından çok korkuyorum.

img

lllevent

13 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEKLERİN RESİMLERİ:

img

lllevent

13 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ