Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Bobwite bıldırcın ve rosecomp tavuk

elimde bulunan 2 erkek 3 dişi bobwite bıldırcın ve 2 tavuk 1 horoz rosecomp`u palaz yada yetişkin kınalı keklik veya hindi ile takas yapmak istiyorum. Tavuk ve bıldırcınların tamamı şu an yumurtluyor.

img

15 yıl 5 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu konuyu görüşebiliriz,çünkü yakınız [email protected] 0544 599 8825 0534 838 4522

img

pehlivanoğlu

14 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kardeşim sükür yazılarını görmeye basladım :) hosgeldin keklikler tüyde hindiler daha 10 günlük yinede tavuklarla ilgileniyorum ,herhangi biriye söz vermedinse , bir yol buluruz nasılsa :) sen Bobwite bıldırcınlarını satmaya bak hayırlı işler selamlar sevgiler hoscakal

img

zibritçi

14 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım elimde 3 aylık kınalı keklikler var takas yapabiliriz ulaşmak istersen 5372525956 telden ara görüşelim

img

mrdmemet

13 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sağol kemal abi birkaç aydır biraz fazla çalışıyordum o yüzden fırsat bulamıyorum. 1 haftadır işlerin bir kısmını bıraktım biraz daha rahatım artık. tavuklar duruyor istediğin zaman göndereyim

img

ÖZEL MESAJ

hayırlı olsun demekki artık arada görüsebilecez tamam birader telefonlasırız kendine iyi bak hoscakal herkese selamlar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

birader hic denk gelmiyoruz ?

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

kemal abi her zaman takılamıyorum öğlen ve öğleden sonra açıyorum ama hiç karşılaşamadık. sen sade tavukları mı yoksa horozu da istiyormusun? tavukların ikisi de gurk oldu üst üste aynı yerde yatıyorlar altlarında yumurta bile yok ama genede kalkmıyorlar

img

ÖZEL MESAJ

Kardeşim ben yarın telefon acarım sana öğlen gibi görüşmek üzere hoscakal

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

Kardeşim Kekliklerin sağ salim eline ulaşmasına sevindim hayrını gör görüşmek üzere hoscakal

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ