Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

TÜM KANARYALARIMI SATIYORUM

Tüm kanarya severlere hayırlı günler dilerim. Tüm kuşlarımı satıyorum. Birinci grup şampiyon Norwich çilerden M.T.KAZAS ın kuşları ve onların yavrularından oluşmaktadır. 1 beyaz erkek, 1 beyaz dişi, üç adeti beyaz anne veya beyaz babadan baf dişi olmak üzere toplam 12 adet (6 dişi 4 erkek ve 2 yavru) olup son fiyatı 2.000 TL.dır. İkinci grup 20 adet parisian. 2 yeşil, 4 parçalı, 14 adet düz sarı olup; 7 adet düz sarı 2010 yavrusudur. Parisianlar iri ve gösterişli kuşlardır. Son fiyatları 3.300 TL.dır. Üçüncü grup 20 Adet anne-baba ve yavru karışık Gloster. Üç adet beyaz tepeli erkek, 1 beyaz tepeli dişi, 4 adet bjk.lı yavru, diğerleri sarı, parçalı ve yeşil olup toplam fiyatları 1.300 TL.dır. 2 Tk. Kırmızı Satinet 350 TL. 1 erkek 2 dişi tam kep kertenkele Lizart 180 TL. 50 Adet bakırı ve malta 1.500 TL. Kuşların sağlık problemi yoktur. Hacca gideceğimden dolayı satıyorum. Kuşlar gruplar halinde satılık olup, tek satış yoktur. Lütfen pazarlık yapmayınız. Kuşların resimlerini gönderebilirim.

img

rcp

15 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ