Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Duyuru......

Burası bir ilan sitesi. Gördüğüm kadarıyla klavyenin, telefonun arkasına geçip yazmaya meraklı birçok kişi var. En sevmediğim şeydir. Klavyenin, telefonun arkasına geçerek karşıdaki kişiyle iletişimde bulunmak. Böyle yaparak milletin ilanlarını geride bırakıyorlar. İnsanların ilanlarını engelliyorlar. Ben de bu yüzden birkaç ilana güncelleme yaptım. Bir de yalan bir haberi destekleyen ne kadar kişi çıktı. Hayret ettim. Dolandırıcı bile kendini haklı çıkarmaya çalışıyor bu sitede. İlginç. Artık yazı yazmayın. MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ...... MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ...... MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ...... MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ...... MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ...... MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ......

HAKLISIN SEN BİLE KENDİNİ HAKLI CIKARMAYA ÇALIŞIYOSUN BU SİTEDEN BİŞEY OLMAZ FARKINA VARDIM

img

hobici50

14 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güncel.

MİLLETİN İLANLARINI GERİDE BIRAKIYORSUNUZ YAZIONDA ÜYELİĞİM BANLANMASN DİYE RAHMANRAHİM DİYE NİCK ACIP GECE 3.5 DA SİTEYE GİRİP 2008 DEKİ İALNLARA YAZI YAZIP BU GÜNÜN YAZISINI 4 SAYFA GERİDE BIRAKAN SİZ DEĞİLMİSİNİZ AMA BEN NAPTIM :D HEMEN BAŞLIK ACTIM VE SEN YAZDIKCA GECE 4 E KADAR BENDE GÜNCELLEDİM SONRA SABAH Bİ BAKTIK NECMİ SİTEDEN ATILMIŞ .... SONRA EMRE KARDEŞİNİZ DOLANDIRICI OLDU DE Mİ_? SİZLER MELEKSİNİZ BURDA İŞİNİZ YOK BENCE

img

hobici50

14 yıl 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ