Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

haydi elele;

arkadaşlar lütfen destek verin, ömer,selçuk abi,adem,selahattin bey,denizlici arkadaşım,kemal abi ve diğer iyi niyetli arkadaşlarım lütfen bakın bu site bizim elele verip güzelleştirelim.l-ü-t-f-e-n. bildiklerimizi paylaşalım.

img

beytepeli

14 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adınız ve Soyadınız : murat can karakaya Yaşadığınız Şehir : ankara-beytepe köyü Mesleğiniz : muhasebe - finans İş Telefon Numaranız : 0312 390 87 01 GSM Numaranız : 0537 597 77 24 Üretim yada besleme amacı : Hobi,Dost sevindirme,üretim fazlalıklarımın giderlerimi karşılamak için satışı Beslediğiniz Türler : keklik,sülün çeşitleri,tavuz kuşu,cins tavuklar

img

beytepeli

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bu örnek tanışma şeklimiz olsun bu kısmı güncel tutar isek herkes bilgilerini girsin güncelleme yapalım ve birbirimizi tanıyıp dostluğumuzu artırmaya çalışalım. bu tanışma bölümümüz,sıksık güncelleme yaparız. lütfen yardım edin destek verin bana..

img

beytepeli

ÖZEL MESAJ

Adınız ve Soyadınız : OKAN KEMAL Yaşadığınız Şehir : İSTANBUL BAĞCILAR Mesleğiniz : PEYZAJ iletişim : [email protected] Üretim yada besleme amacı : Hobi,Dost sevindirme,üretim fazlalıklarımı olmayan türlerle takas Beslediğiniz Türler : Hindi,Tavuk,Keklik,Bıldırcın,Beç,Sülün (Sülünlere yeni sahip oluyorum ) gibi kanatlıların farklı renk ve türleri

img

zibritçi

14 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adınız ve Soyadınız : Ömer Gürsoya Yaşadığınız Şehir : İstanbul Mesleğiniz : Bilgi Teknolojileri İş Telefon Numaranız : GSM Numaranız : Herkes ile paylaşmayı tercih etmiyorum sitede gördüğüm son davranışlardan sonra dostlarla gerçek hobicilerle her zaman görüşürüz. Msn: [email protected] Üretim yada besleme amacı : Hobiden zevk almak, ilgi duyan kişilerle bunu paylaşıp dostluklar kurmak. Mutluluk duyduğum hobime ilgi duyanlarında mutlu olmasını sağlamak. Beslediğiniz Türler : cins tavuklar

img

sadobey

14 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Adınız ve Soyadınız : selahattin uçar Yaşadığınız Şehir : izmir-kemalpaşa Mesleğiniz : gıda üzerine çalışmaktayım Üretim yada besleme amacı : Hobi ve paylaşım Beslediğiniz Türler : cins tavuk ilgi duyduğum türler: cins tavuklar ,sülünler ve güvercinler

img

selahattin58

13 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

murat can bey öncelikle böyle bir başlık açtığınız için tşk ediyorum sizlere...bizler kanatlı sever olarak onlar sayesinde bir dostluğumuz olacaktır ... dostluğun en başıda tanışma ile olur diğer üye arkadaşlarımızında kendilerini tanıtmalarını umuyorum

img

selahattin58

13 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

GÜNCEL

img

beytepeli

ÖZEL MESAJ

Adınız ve Soyadınız : sadi çatalkaya Yaşadığınız Şehir : istanbul ümraniye Mesleğiniz :tekstil üretim GSM Numaranız : 0535 822 43 06 Üretim yada besleme amacı : Hobi,üretim fazlalıklarımın giderlerimi karşılamak için satışı Beslediğiniz Türler : keklik bıldırcın sülün muhabbet kuşu,cins tavuklar

img

sado27

15 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adım soyadım......AHMET ORHAN şehir.............SAKARYA yaşım............. 60 mesleğim..........EMEKLİ BANKA MD. Telefonum.........0532.6213600 üretim ve besleme amacım.HOBİ.FAZLALIKLARI YEM-İLAÇ-VİTAMİN MASRAFLARINI KARŞILAMAK İCİN ÜCRETİ KARŞILIĞI SATMAK beslediğim tür.....DENİZLİ-SERAMA-KOSOVA LONG CROWİNG-GERZE-SULTAN-HİNT TAVUKLARI.gurk için.

img

denizlici

15 yıl 5 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ