Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SULTAN SATIŞ

Google`a yazınca çıkıyor. http://intoko.kijiji.com.tr/c-Hayvanlar-Alemi-Kucukbas-Kumes-Hayvanlari-SULTAN-W0QQAdIdZ222309933

img

enelhak

13 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, hayvanların kendi resimleri yok mu? Ayrıca fiyat belirtir misiniz?

img

sadobey

14 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben kullandığınız isim hakkında bişeyler söylemek zorundayım.ENEL HAKK kelime anlamı olarak ben hakk`ım yani bir nevi haşa Allah yok manasındadır.Bu sözü söyleyen Hallac-ı Mansur Allah aşkıyla yanıp tutuşan,nefsini,benliğini terkeden o yüzden ben yokum,ben Allahın bi parçasıyım,yani gölge yok aslı var anlamında söylemiştir.Tabi onun sufiliğini göremeyenler önce zindana attılar,sonra idam ettiler. Yani diyeceğim o ki bu kelimeyi tasavvuf ehli insanlar kullanabilir,bizlerin kullanması bizi küfüre sokar,ufak tefek dünyalık sorunlar için burda kalp kırarken,ben sahabe (peygamberin yanındakiler) gibiyimdir diyorsanız ne mutlu,am bu zamanda ne mümkün öyle olmak diyorsanız lütfen adınızı değiştirin

img

pehlivanoğlu

14 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ağzına sağlık Erol küfürler havada uçuşuyordu düne kadar evliya olupta havada uçsak ne yazar insan önce insan gibi davranmalı bir gayri müslim bile bazen bir çoğu müslümandan daha dürüst olabiliyor bizde ise kardeş kardeşi nasıl kazıklarım diye düşünüyor.

img

mehmet16

14 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Burada sadece bir yanlışı düzelteceğim Ene`l Hakk,haşa Allah yok anlamında değil,"Ben Allah`ımé anlamındadır.Ayrıca bu konu hakkında yazdıklarınıza ek yapacağım; Hallac-ı Mansur`un bu sözü söylemesindeki mana şudur, yeryüzünde Allah`tan başka hiç bir şey yoktur,yeryüzündeki herşey O`nun bir parçasıdır,ben de O`nun bir parçasıyım ve dolayısı ile O`yum.

img

no_way

16 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ