Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

TOPLU SATIŞ

DAHA ÖNCE RESİMLERİNİ PAYLAŞTIĞIM YAVRU ALINMIŞ ALMOZAİK VE PADOVAN 2009 BİLEZİKLİ DİŞİ KANARYALARIM BİR ADET 2009 BİLEZİKLİ MAJOR SAKA MELEZİM ARTI MELEZ BABASI SAKAM VE ÜRETİM BOXUM VE 1 ADET KAFES SATILIKTIR 1 YILDIR BERABER DURAN DİŞİ ERKEK SAKA (YAVRU ALINMADI İLK SENEYDİ) : 125 TL MAJOR SAKA MELEZİ : 150 TL (CÖMERT VE SUSMAYAN BİR MELEZ) MELEZİ ALINMIŞ KANARYA SAKA : 300 TL (ARTI MELEZ BABASI ÖTÜMÜDE 10 NUMARA BU KADAR NET SÖYLÜYORUM ÜRETİM BOXUM : 150 TL (1.46 EN 3 BÖLMELİ BÖLMELER ÇIKIYOR) KAFES : 25 TL METAL 4 YEMLİK 2 KAPILI İSTEYEN BURAYA NUMARA BIRAKSIN İSTEYEN [email protected] a mail atsın

img

karahan9

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

HERKESE SELAMLAR YENİ EVİME TAŞINDIĞIMDAN İLANI YENİLEYEREK GÜNCELLİYORUM DİŞİ SAKA GİTMİŞTİR DİĞERLERİNİN FİYATLAR ŞU ŞEKİLDEDİR. ERKEK SAKA BOYLU KOSTÜM GÜZEL TÜYDEN YENİ ÇIKIYOR SENELİK 60 TL MAJOR SAKA MELEZİ : 125 TL (CÖMERT VE SUSMAYAN BİR MELEZ) MELEZİ ALINMIŞ KANARYA 2 ADET YENİ HEVESLİLER VAR İSE KAÇIRMASIN 2009 BİLEZİKLİ BİRİ AL MOZAİK BİRİ BEYAZ PADOVAN : 150 TL ÜRETİM BOXUM : 130 TL (1.46 EN 3 BÖLMELİ BÖLMELER ÇIKIYOR) KAFES : 20 TL METAL 4 YEMLİK 2 KAPILI İSTEYEN BURAYA NUMARA BIRAKSIN İSTEYEN [email protected] a mail atsın bu işe heves edenler kaçırmasın derim herkese selam ve saygılar.

img

karahan9

14 yıl 10 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sa mrb abi rahatsız ediyorum k bakmayın major saka melezi ve saka için rahatsız ettim sizi msn adresimi eklerseniz [email protected] veya 0531 689 40 57 ararsanız görüşüp kuşlarınızı almak isterm tşk ederm

img

neesk

13 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ