Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

bana yoldaş olacak sevimli bi kedicik arıyorum

ankaraya memur olarak atandım..bana yoldaş olacak sevimli bi kedi arıyorum...küçük olması tercihimdir..

img

selinc

13 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm,bende 5 tane tekir kedi var 10 günlük, biraz büyüyünce bi tanesini size verebilirim.çok sevimli..özellikle çakıl.

img

döne

13 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, sarı beyaz sevimli erkek yavru kedicik var.ankaradayım

img

sefolet

13 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende 4 küçük bebek var az önce ilan koydum, 40 günlükler iki kız iki oğlan. ilgilenirseniz [email protected] a mesaj atabilirsiniz. size en kısa zamanda geri dönerim.Bahar.

img

bhring

13 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Selin, Benim 3 aylık dünya tatlısı, evcil, tuvalet eğitimini almış, oyuncu bir kedim var. Ondan asla vazgeömek istemezdim ancak ailevi durumlar nedeniyle ayrılmak zorundayız. Onun iyi bir yuvaya sahip olmasını istiyorum. Ücretsiz. Kedicik ile birlikte bakım malzemelerini, taşıma kabını da alabilirsin. İlgilenirsen fotoğraflarını gönderebilirim. Sevgiler... Mail adresim: [email protected]

img

ozlemkayi

13 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 1 adet 2 yaşında, 1 adet 6 aylık ve 3 adet 1 aylık olmak üzere toplam 5 adet dişi kedim var. Alerjik astım sebebiyle hepsini yeni ev ve aile sahib yapmak istiyoruz. Düşünürseniz 537 493 81 31 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

img

narwhal

13 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ