Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

İstanbul`da yavru kedi arıyorum.

Daha önce kedimi İstanbul`a taşındığım için arkadaşıma vermek zorunda kalmıştım.Dolayısıyla İstanbul`da bana yoldaş olacak yavru kedi arıyorum.Yavruyu gelip kendim alabilirim,iyi bakılacağından emin olabilirsiniz.İletişim için [email protected]

img

garrosh

13 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

size mail de yolladım ama yeni üye olduğum için nasıl ulaşırım bilmiyorum burdan da söylemek istiyorum 3 haftalık yavru çok şirin bir kedi var ona bakmasını ilgilenmesini bilen birine ihtiyacı olduğuda her halinden belli ona gerektiği gibi bakamadığım içinde üzülüyorum ücret beklentim falan yok yeterki ona bakabilen birinin yanında olsun, eğer hala arıyorsanız lütfen düşünün, ist/pendik.

img

şeftalim

13 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar, Bizim 6 aylik cok tatli Sarman kedimiz var. Bebegim oldugu icin ona sevgiyle bakabilecek bir aile ariyoruz.Acibadem de oturuyoruz. Ilgilenirseniz gorusebiliriz.

img

pares

13 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba; istanbul yeşilyurtta ikamet etmekteyim..dişi tüm aşıları yapılmış 3.5 aylık beyaz gri çok oyuncu bir tekirimiz var.. [email protected]

img

eda

21 yıl 5 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba.Bende 1 aylık dişi bir tekir var.Çok güzel ve çok oyuncu.Ben Bursadayım ama İstanbula gelip gitme şansım var.Geldiğim zaman size ulaştırabilirim.Resimlerini görmek isteseniz iletişim için mail atmanız yeterlidir.İYİGÜNLER [email protected]

img

pufusu

13 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam bizimde 3 tane 1.5 aylık oyuncu erkek yavrularımız var,ilgilenirseniz lütfen arayın,türkan hanım 0537 2274050 nursel hanım 02122581653 hiç bir ücret talep edilmez,beşiktaştayız...

img

ayçiçeği

18 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ