Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

mükemmel melez

arkadaşlar elimde bulunan sırf saka ötümlü çok gür sesi olan sakamelezimi 200 liraya satıyorum kuş 1 yaşında olup nakaratı nağmesi tamdır tüyünü dökmüştür dik ötümdedir takas da edilebilir erkek çiçek veya yarım akgerdan ile 0555 442 00 70 istanbul mecidiyeköy

img

proxy

13 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bende çiçek gerdan erkek saka var kuşun ötümü güzel istersen takas yaparız numaram bu 05352736865 yerim koca mustafa paşada

img

wipes

14 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

proxy

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar melez satılık değildir sadece takaslıdır

img

proxy

ÖZEL MESAJ

gelen telefonlardan sonra açıklama yapmayı uygun görüyorum arkadaşlar melez saf saka nağmelidir dik ötümde olduğundan sadece bir nağmesi kırıktır sesi de abartısız otuz metreden duyulur önümüzdeki bir hafta boyunca mecidiyeköy merkezde bulunan işyerimde kuşu istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz takas meselesine geliyorum eşe atılmayacak kapalı kuşla takas düşünmüyorum bana dişi yarım gerdan lazım elinde olan arkadaşlarla her türlü görüşebilirim ilginize teşekkürler

img

proxy

ÖZEL MESAJ

proxy kardes telde görusmustuk şartlara bı bakım bayramdan sonra carsamba gunu teleselım 2 tane elımde majore yakın saka var söz verdım ama carsamabaya kara almazlarsa bayramdan sonraa gelırısn kuslara bakarsın saygılar

img

yıldırım_34

14 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yıldırım bey tabi ki istediğiniz zaman görüşebiliriz bizim yerimiz size çok yakın yürüyüş mesafesinde sayılır telefonunuz bende mevcut kuşları görmek isterim elbette ki adım lütfü şahin saygılar bizden

img

proxy

ÖZEL MESAJ

bütün kuşsever arkadaşlara hayırlı bayramlar ilan günceldir melez çok güzel öter vaziyettedir ben bu melezi takas yapacak sakalar arıyorum ayrıca elinde yarım akgerdan olup ta satmak isteyenler benimle irtibata geçebilir cümleten iyi bayramlar

img

proxy

ÖZEL MESAJ