Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanarya

Mesaj Ekle

mükemmel melez

elimde bulunan sırf saka ötümlü sesi çok gür sakamelezimi 200 liraya satıyorum kuş tüyünü dökmüştür şu an dik ötümdedir nağmesi nakaratı tamdır vasıflı kuşlarla takas da olabilir 0555 442 00 70 istanbul mecidiyeköy

img

proxy

13 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar kuşu dinlemek isteyenler için yerimiz müsaittir mecidiyeköydeki işyerimde melezi istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz

img

proxy

ÖZEL MESAJ

ilan günceldir melez satılık değildir sadece takaslıdır

img

proxy

ÖZEL MESAJ

neyle takas yapmak istiyorsunuz vasıflı derken sakamı kanaryamı ikiside var bende numaram 05352736865 arayın görüşelim

img

wipes

14 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erbil sendeki agat beyazkafa eumo ile takas yaparız istediğin zaman gelebilirsin kandilin kutlu olsun bakırköyden ata kardeşime de selamlarımı söyle ona da uğrayamadım ayıp oldu nasipse görüşürüz hayırlı kandiller

img

proxy

ÖZEL MESAJ

selam elimde bi almozaik erkek 2008 bir kırmızı kalın tüy erkek2010 var olur derseniz görüşelim cvp bekliyorum

img

batubull_17

13 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım bu kuş 10 gün önce takas edilmiştir elimde başka melezler de var sende dişi yarımgerdan saka varsa görüşebiliriz

img

proxy

ÖZEL MESAJ

malesef elimdekiler bunlar bide bende arıyorum zaten akgerdan gerçi ben erkek arıyorum dişide bulsam alırım ama :)

img

batubull_17

13 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bulunmaz hint kumaşı değil bu birader piyasası 175 250 arası dişi yarım akgerdan için tabii

img

proxy

ÖZEL MESAJ

ha gerdanı büyük cam gibi beyaz tırnaklı beyaz kan şpaltı olur o ayrı bak öyle tam akgerdanı zor bulursun öyle kuşu olan adam da ya gözü gibi bakar ya da ciddi rakamlara babasının oğluna satar internete filan da gerek kalmaz zaten

img

proxy

ÖZEL MESAJ