Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpeğime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

.STANBUL AVRUPA YAKASI İYİ BİR ERKEK ROTWAİLLER ARANIYOR

2 YAŞINDAKİ KIZIMIZ İLK KEZ ANNE OLUCAK, KIZANINA ÇOK AZ BİR SÜRESİ KALMIŞTIR, DİŞİ OLMASINA RAĞMEN 50 KİLOLUK BİR KOPEKTİR ÇOK KALİTELİ İRİ YAPILI BİR ROT.TUR ONUN GİBİ İYİ BİR ROTWAILLER İLE EŞLEŞTİRMEK İSTİYORUM, ERKEK ROTUNA GÜVENEN LÜTFEN YAZARSA SEVİNİRİM.

img

backback

14 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm hayırlı geceler elımde macar erkek rot var dilersen ciflestırız dilersen komik bı fıyata verebılırım

img

uyumsal

14 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpöğimiz eşleşti kardeşim, ilgin için sağolasın inş. bidahaki sefere...

img

backback

14 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim Almanyadan getirdigim cok iyi bir rott um var erkek ama ikamet adresi antalya

su an 2.5 yasinda ve hic ciftlesmedi

ilgilenirseniz hotmail adresim

[email protected]

Mine aslan

backback yazdı :
2 YAŞINDAKİ KIZIMIZ İLK KEZ ANNE OLUCAK, KIZANINA ÇOK AZ BİR SÜRESİ KALMIŞTIR, DİŞİ OLMASINA RAĞMEN 50 KİLOLUK BİR KOPEKTİR ÇOK KALİTELİ İRİ YAPILI BİR ROT.TUR ONUN GİBİ İYİ BİR ROTWAILLER İLE EŞLEŞTİRMEK İSTİYORUM, ERKEK ROTUNA GÜVENEN LÜTFEN YAZARSA SEVİNİRİM.

img

maslan

11 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KÖPEĞİNİZİN HALİ HAZIRDAKİ DURUMUNU BİLMİYORUM AMA 85 KG. LUK BİR ERKEĞİM VAR VE ÇİFTLEŞMESİ İÇİN UYGUN İRİ BİR DİŞİYE İHTİYACIM VAR. İLGİLENİRSENİZ 532 4569527

backback yazdı :

img

DEFTER

9 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ