Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Saka arıyorum

Arkadaşlar erkek saka arıyorum ötsün benim için yeterli çok bir tecrübem yok o yüzden saka ötsün kenesetli olsun yada şöyle olsun demiyorum otsün evin bir köşesinde yeterli benim için. İstanbul Güngörende yim. Evimde bir çift muhabbet ve jako papağanım var ilerde muhabbetleri elden çıkarmak istiyorum ama öncesinde bir saka alıcam inşallah. Uygun fiyatlı elinde olan varsa yer ve fiyat olarak not bırakırlarsa sevinirim. saygılar.

img

yasi

14 yıl 3 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şu zamanda öten kuş bulmak çok zor (yok demiyorum) sakaların tüy döküm zamanı çunku ötümü kesiyorlar.. Ayrıca ne yazıkki doğadan yakalama saka satanların mevsimide başladı onun için Saka alırken dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kafese yaklaşınca çırpınan kuşu kesinlikle almayın...

img

cor

13 yıl 8 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim dikkat etmeye çalışacağım mutlaka.

img

yasi

ÖZEL MESAJ

Kardeşim iletişimini yaz sana yardımcı olayım tüyden yeni çıkacak senelik 1 kuşum var iyi günler

img

karahan9

14 yıl 10 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

[email protected]

img

yasi

ÖZEL MESAJ

elimde 3 senelik iri boy parlak saka var aşağıda ilanım var bayramdan sonra gelip dinleyip alabilirsin hıc susmadan öteceğine garanti veririm

img

yıldırım_34

14 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Şişli bana yakın yarın yada musayit olduğunuz bir gün gelip almak isterim. Msn yi eklerseniz konuşalım.

img

yasi

ÖZEL MESAJ

ekledımmm

img

yıldırım_34

14 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

güncel

img

yasi